Pľuzgier

kika15

Ahoje chcela by som sa opýtat robyla som karamel a bol horúci a trochu mi vyšplechlo na ruku ale iba trochu mám tam 1 plugier o by som s ním mala robyt ?

miso 29999

AHOJTE chcem radu narazil som si maliček a nabehli mi dva pekne pluzgere podliate krvov a zajtra idem do prace čo ako sa ich zbaviť vdaka .

swistica

neviem ako pri popaleninach, ale normalne pluzgiere z otlacenia sa prepichnu, ale koza sa nestrhava, a zalepia sa, potom sa to rychlo hoji

blbina17

dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, že či sa vodnaté pluzgiere maju vytláčať..na silvestra som si popálila ruku petardou a mám tak pluzgier a niektorí mi vravia že si ho mám vytlačiť lebo mi tlačí na ranu a niektorí nie.. co mám robiť? poradte mi, vopred dakujem

mata

Pekny podvecer.Poprosila by som o radu pre pratela,ktoremu sa asi pred 1/2 rokom objavili na spodnej casti oboch chodidlach pluzgieriky, ktore po case zmiznu a opat sa objavia.Skuali sme uz rozne kremy, zmeny ponoziek i obuvy,no zatial nic nepomaha.Za odpoved a rad vopred dakujem!M:]

alickaj

Dobrý je aj Rivanol, neviem či to dostat bežne v lekárni.Taká žltá vodička,na kúsok obvazu, priložit, prelepit a nechat aspon 3 dni.

syma

keď sa spravil mojej dcére, natreli sme ho calciovou mastičkou a zalepili, po 3 dňoch sa usušil, len ho neprepichuj