Padanie vlasov po vysadeni ATK

Príspevok v téme: Padanie vlasov po vysadeni ATK
uskatec

Ahojte,
som tu nova, pisem, lebo uz som uplne zufala zo svojich vlasov. Tri roky som brala anitkoncepciu Jeanine a po case sa mi vlasy zhorsili, ostali jemnucke, preriedene. Nemozem povedat, ze ich mam o polovicu menej ako trebars v 20 rokoch /mam 27/, lebo ich mam asi 1/4. Je to na zaplakanie, ale co uz. Horsie je, ze teraz pred 3 mesiacmi som ATK vysadila a nastal horor, ktory som dufala, ze ma obide. Vlasy zacali vypadavat v celych chumacoch. Uz mam na hlave len jemnucke chlpy, ani cesat sa to neda, obavam sa ze takymto tempom dojde k najhorsiemu. Citala som nejake skusenosti inych zien a tiez sa im stalo, ze im po vysadeni zacali velmi padat vlasy, ale mna zaujima jedno - JE TU NADEJ, ze to prestane a ze sa to upravi? Chcela by som si precitat prispevky tych, u ktorych sa to po case upravilo. Beriem samozrejme vitaminy, davam pozor na zivotospravu /na to vsetko som uz zvyknuta, lebo vlasy mi padali aj predtym ale nie takto/. Ake mate skusenosti vy?

rew

no tak to sa tesim ze mozno si budem konecne moct/musiet vyskusat nejaky ultrakratky stih.. dnes beriem poslednu tabletku a chcem si dat pauzu par mesiacov :)
uskatec> skus preplachovat zihlavovym cajom alebo tie vlasove vody z dorgerky, niektore baby to tu chvalili ze zabera. tak mozno by to aspon trosku pomohlo kym sa tvoje telo spamata.. velmi drzim palce

User_37597

no veru kazde telo je ine a kazde inak reaguje na dane tabletky.takze neberiem ti nazor a mozno to je kvoli tomu v kazdom pripade vela stastia aby sa to urovnalo...ja nie som na tom tak ze mam miesta hole alebo ze musim nejak kryt plesinku ale citim rozdiel,kvalitu a vidim tu spust na mojej posteli ked vstanem...a samozrejme mne vypadavaju aj mihalnice a obocie...nie nejak strasne ale ja si to vsimnem..

uskatec

no ved ja nehovorim ze nie su ini na tom horsie, kazdy ma nieco co ho trapi, toto je momentalne moj problem a ver mi, mala som aj vacsie. Ale je rozdiel padajuce vlasy, ked ich mas sice menej ako kedysi, ale relativne dost a je ine, ked nevies ako sa ucesat, aby ti nepresvitala koza....Inak k tvojmu padaniu - aj ja som mala HAK 3 roky a predtym som mala hovorim skor maly problem s padanim vlasov, vlasy krasne, pocas uzivania kvalita minus 100 %, vsetci z okolia mi to povedali a sama tiez nie som slepa. Takze za mna to svinstvo nikdy viac.

User_37597

myslim si ze by sa nemalo slovo depresia zneuzivat.su ludia kt su na tom horsie a urcite sa nestresuju nejakym vypadavanim vlasov..inak aj mne vypadavaju vlasy.antikoncepciu mam uz 3 roky a neviem ci to je znej ale bola som u koznej a dala mi alpicort F taku vodicku a uz si ju davam tyzden takze posudit neviem ale uz som pocula dobre ohlasi aj na nu...naozaj to netreba nechat na dlho.aspon to skus a uvidis

leaaa

Ahoj, aj ja som mala velke problemy s vlasmi a pletou po vysadeni HAK. Uzivala som ju ca 8 rokov. Vlasy mi velmi vypadavali, uzivala som vitaminy, pila caje aj na pecen a precistenie organizmu. Zacalo sa to prjavovat po 3 mesiacoch po vysadeni HAK. Vlasy su uz ok, teraz je to 14 mesiacov po vysadeni, plet sa zlepsuje, ale este mam co robit..s pletou...

uskatec

ahoj.
no mne zacali az teraz padat tri mesiace po vysadeni. predtym same plusy az teraz jeden minus. na nete som sa docitala otrasne pribehy, baby skoncili zle a neupravilo sa to....pojdem este na vysetrenia, ale aj ony pisali, ze nepomoze nic. napriek tomu skusim a uvidim. ale depresiu mam poriadnu tak tri dni.

nihi :)

Ahoj, zatial ti neviem povedat moju skusenost, lebo som len pred 3 tyzdnami vysadila, takze cakam aj ja na dosledky (brala som ju tri roky), zatial je vsetko ok. Po akom case ti zacali tak vypadavat? Hned, alebo po mesiaci, dvoch?