vztah,kedy ma vyznam byt s nim,som vobec zalubena?

Príspevok v téme: vztah,kedy ma vyznam byt s nim,som vobec zalubena?
urba

ahojte,mam jeden problem s ktorym si neviem rady,mozno mate viac skusenosti alebo ste nieco take zazili tak dufam ze mi niekto otvori oci a budem vediet aspon akym smerom ist...mam priatela,je uzasny z toho hladiska ako sa ku mne sprava a co vsetko pre mna robi a co vsetko mi toleruje coby iny uz nemal trpezlivost,neviem si predstavit lepsieho chlapca ,on by mi aj modre zneba z niesol,je priliz dobry ku mne a mozno je aj to problem...dost si knemu dovolujem v tom zmysle ze nemam problem mu povedat cokolvek ale hlavne viem byt dost hnusna,v poslednej dobe nejak prestavam citit mozno aj citim lasku ale mam ju niekde ukrytu a neviem ci je to v mojej povahe kedze ja nejak neprejavujem city alebo sa chili nas vztah ku koncu a nemam ho dlhsie trapit...da sa byt s clovekom ktory cloveku vyhovuje len mozno tam nieco chyba?ak chyba tak ako zistit v com je problem? dakujem

doubledog

adam, zas neprehanaj, to je zas druhy extrem, ani ten neni dobry
slobodna to dobre vystihla, ide o to, ze chlap ma zene urcovat hranice a nie prikyvnut na vsetko, co povie.

a toto autorka od svojho priatela asi nedostava, takze je prirodzene, ze ma taketo pocity.

urba

s4v4nnah
nepotrebujem niekoho ineho,keby som sa rozisla,tak by som hned nehladala ani nechcela,snim som sa tiez tak dala dokopy akokeby laska na prvy pohlad a bolo to v obdobi co som dlhsie nechcela ziadneho chalana...

a mate pravdu ti co ste vraveli o tom ze casom to mozno budem lutovat ak natrafim na debila a toho sa aj bojim,prave preto davam tomu cas a skusam najist nejaky sposob aby sa to urovnalo aby som opat videla v nom toho chlapa co predcasom...a aby sa zmenil?na horsieho on to skusal ,ale proste on to nevie,nevie sa ku mne chovat tak akoto nazvat nadradene,aj ked si povedal ze bude uz menej taky ku mne nevydrzi to a to mu vobec nevycitam ,chcem aby bol prirodzeny a ak si to neviem vazit aky je nech mi da koniec,ale mam pocit ze mozem byt hociaka aj tak chce byt somnou...

tralalaa

no ja som s mojim dva roky a uz dvakrat som mala take obdobie... teraz nedavno tak pred dvomi mesiacmi som zrovna mala druhe...trvalo dost dlho hadam aj viac ako tri mesiace a bola som hnusna na priatela rozmyslala som ze to ukoncim, vsetko mi vadilo.. ale on mi to toleroval a postupom casu to same preslo a uvedomila som si aky je uzasny a ze bez neho by nic nemalo zmysel a som rada ze som to neukoncila a milujem ho viac ako predtym... on to nazval ze ci ma pochytila druha vlna zalubenia.. :) takze tak..no

Slobodna

Muž má byť k žene nežný ale zároveň má byť dominantný, nie však agresívny hulvát. Zlatý stred. Mňa osobne dominancia muža vzrušuje, no agresivita sa mi hnusí. Žena bude vždy skúšať pokiaľ ju až muž pustí, preto jeho tolerancia má mať jasné hranice, je to rovnaké u oboch pohlaví. Ak je žena príliš tolerantná aj chlap to bude zneužívať. Proste chlap má byť chlap, má mať dobré srdce, šikovného vtáka ale má používať aj mozog.

AdamKrt

doubledog
Dnes 09:08

moja rec. Zeny casto nevedia oceni co maju. Najde si nejakeho odrona, ktory jej zahne, par krat da preplesk, urobi 5 deti a takeho vola bude milovat ako kona... :)

No a po 5tich detoch a 10tich milenkach jej manzela, 1000 preplakanych nociach jej dojde, kde dala rozum a zacne klast tu na fore otazky, ze preco su muzi take svine. Vsak bodaj by aj nie, ked take zeny maju na tie svine hadam magnet...
---------
urba:

povedz svojmu priatelovi, nech je na Teba obcas zly, ked si nevies dobro vazit... :) Vies i v TV sa ludia divaju radi na rozne kriminalky, vrazdy, vselico mozne... ale rozumny clovek by to vo svojom okoli zazit nechcel. To co nemas ta vzrusuje, ale ked bude po vzruseni, zrazu zisti - ze kde si dala rozum... :)

doubledog

prave to, ze je na teba prilis dobry, sposobuje, ze si nanho dovolujes a prestavas k nemu citit lasku.

je to mimochodom celkom bezne, aj tu na fore sa to casto riesi. :)
prilis dobry chalan ma velmi casto parterku ako ty, ktora riesi taketo problemy.
ak sa on nezmeni, nema vas vztah buducnost.

janab

Ste krátko spolu a učíte sa žiť vo vzťahu, ty máš asi nejaký problém so správaním sa, pretože aj keby si k nemu nič necítila, tak ku každému človeku sa máme správať tak, aby sme ho neranili a neurážali. Je niečo iné sa škriepiť kvôli blbostiam a iné niekoho urážať a aj si to uvedomuješ, takže ak ti lezie na nervy, tak ho nechaj. Ak ho chceš, tak zmen svoje správanie..zatiaľ ti ho toleruje, ale príde chvíľa, ked povie dosť..ty si musíš urobiť poriadok v sebe.

ta3

tento Vas vztah z Tvojej strany nie je v poriadku, keby si ho mala rada, vedela by si to urcite a nemusela by si takto o tom spekulovat a urcite by si nebola ku nemu hnusna, ako si sa vyjadrila, po siedmych mesiacoch chodenia by to malo byt nadherne, ale nie je, musis sa len sama rozhudnut, iba Ti chcem povedat, ak sa s nim rozides, aby si to v buducnosti nelutovala, lebo takyto chlapci, ktori by Ti zniesli aj modre z neba bezne len tak na stromoch nerastu, tak sa neunahluj, asi by bolo najrozumnejsie este chvilu vyckat, ci predsa len nezahoris laskou k tomuto skvelemu chlapcovi, ktory by si to velmi zasluzil