Ucitel...nebezpecenstvo nevery?

Príspevok v téme: Ucitel...nebezpecenstvo nevery?
berlincanka2

moj priatel chce ist studovat pedagogicky smer, ale ja s tym nesuhlasim. nie len preto, lebo je to neluktrativne povolanie (ja idem studovat zubarinu) a mali by sme nevyvazeni prijem. ale aj preto, lebo tam hrozi velke nebezpecenstvo, ze ma bude podvadzat so studentkami. lebo cim budem starsia, tym mladsie baby ho budu cakat v triede. je atraktivny, viem, ze by mal uspech. myslim si sice, ze je celkom talentovany, lebo vie vysvetlovat, ma trpezlivost, prirodzenu autoritu, ale zelam si, aby sa rozhodol inak. ako mu k tomu dopomoct, nechcem aby si myslel, ze ho manipulujem, ale urcite to je pre nas vztah velke nebezpecenstvo.

kafe

berlincanka, človek má robiť to, čo ho baví a na čo má aspoň aké také vlohy. Ani zubarina ti nezabezpečí dobrý príjem, ak budeš mizerná zubárka (napríklad), alebo si otvoríš ambulanciu tam, kde je dostatok dobrých lekárov. Takže nekrič hop, lebo tvoj priateľ môže mať nakoniec lepší príjem, než ty. A ako chlap sa časom môže prepracovať k riaditeľovaniu..
Dievča, trochu sa zobuď, život neplynie tak sucho ako si to ty predstavuješ vo svojej hlave.
Rozhodovať sa môžeš len sama za seba. Nie za priateľa. Od toho má predsa každý človek svoju hlavu, aby ju používal a žil tak ako sa jemu páči. A na tebe je, či to budeš rešpektovať, alebo nie. Chceš vari chodiť namiesto priateľa do jeho roboty? Tak prečo chceš, aby robil to, čo sa tebe páči?

z...

podvadzat ta moze aj s pacientkami, klientkami...keby chcel objekt si najde bez ohladu na pracovisko
on ti tiez nevycita ci ho nebudes podvadzat s pacientmi...

ewelin28

po prve si myslim, ze vo vztahu nezalezi natom, kto kolko zaraba..pokial sa dvaja lubia...keby tak toto cital tvoj priatel..asi by si svoje pomyslel...
a pokial ti bude chciet byt tvoj mily neverny..tak to urobi bez ohladu nato ci bude banikom, ucitelom alebo top manazerom :)