Ucitel...nebezpecenstvo nevery?

Príspevok v téme: Ucitel...nebezpecenstvo nevery?
berlincanka2

moj priatel chce ist studovat pedagogicky smer, ale ja s tym nesuhlasim. nie len preto, lebo je to neluktrativne povolanie (ja idem studovat zubarinu) a mali by sme nevyvazeni prijem. ale aj preto, lebo tam hrozi velke nebezpecenstvo, ze ma bude podvadzat so studentkami. lebo cim budem starsia, tym mladsie baby ho budu cakat v triede. je atraktivny, viem, ze by mal uspech. myslim si sice, ze je celkom talentovany, lebo vie vysvetlovat, ma trpezlivost, prirodzenu autoritu, ale zelam si, aby sa rozhodol inak. ako mu k tomu dopomoct, nechcem aby si myslel, ze ho manipulujem, ale urcite to je pre nas vztah velke nebezpecenstvo.

ojka

nooo, nechcem byť moc zlá na teba, ale môj prvý dojem :"si riadny sebec",.... nemala by si takto manipulovať s ľudmi a vyberať pre nich, čo je podla tvojho "vkusku" dobré a to správne.... Majú svoj rozum, svoju vôľu, nechaj to na tvojho priateľa ako sa rozhodne.... a čo sa týka tých študentiek - žiarlivosť je fajn vec, ale len odtial potial... (;

katka...

Ty uz riesis jeho studentky a este ste ani nezacali studovat. Mozno uz spolu ani nebudete, alebo on bude ucit na prvom stupni...Riesis co bude o 5 - 6 rokov. Zi pre pritomnost. A tiez k tebe ako k zubarke budu chodit pacienti muzi a jemu to vadi? Mam pocit, ze nie. A ak ta bude chciet podviest, tak ta podvedie, na to nemusi ist studovat za ucitela. :)

pneumonium

Suhlasim s tym, co sa tu uz napisalo. A este by som dodala, ze to, ze IDES studovat zubarinu este neznamena, ze ju aj vystudujes. Nevies ako skoncis, tvoj priatel moze byt na tom ovela lepsie ako ty.

smajliQa

aaaa prepac, mozno si super baba, aletoto tvoje povrchne rozmyslanie mi dojde ako ze si..z nejakej zazobanej rodinky.z vyssej spolocnosti..ako to niektorí nazyvaju.....
zoud sa...ak chces by stastna pozeraj sa na ine veci....on by ti tiez moholvycitat ze tam budes mat plno doktorov na okoli

smajliQa

podla mna.... je to fajn povolanie...bude len rad, ked pride domov za vzdelanou zenou, a nebude mat na ociach tie hlupe otrepane kazdodenne nadrzane studentky...fakt... a bud rada aj za taky prijem..predstav si ho niekde za pasom v automobilke.....no co,,ucitel je lepsi, ze?

Angiee

berlicanka sorry,ale ty nemas najmensie pravo zasahovat do vyberu studia a buduceho zamestnania tvojho priatela...ide predovsetkym o jeho zivot,ide o to aby si vybral smer ktory ho bude bavit a naplnat a to ci ty s tym suhlasis mu moze byt tak jedno...vyberom studia rozhoduje o svojej buducnosti nie o tvojej....

To je čo

za zmýšľanie???? Ja teda neveru v žiadnom prípade neschvaľujem, ale tieto názory neviem pomenovať inak ako "IQ hojdací koník". Toto som už dávno nepočula. To sa jednoducho nedá ani analyzovať, súdny človek také dačo z úst vypustiť nemôže.

Deee

jajka001_ 100 bodov...berlincanka si panovacna a ziarliva...moj prvy dojem, pokial budes muzovi sliapat na paty a snazit sa ho prerobit iba sa ti bude snazit ujst...preco ho nelubis takehoto? ved pises, ze ma na to nadanie, ze ho to bavi a navyse je to vysokoskolske vzdelanie, moze v tom pokracovat az do profesury a potom je to uz aj lukrativne povolanie...