Ako si pisat s chalanom

0vecka

Ahojky,
Moje meno je drahé slečny, som mladá dievčina, jeden nikdy ženatý before.Well potom, čo šiel cez váš profil dnes som sa začal zaujímať you.Age, rasy ani vzdialenosti nezáleží na tom, vo vzťahu, ale záleží na tom, pravá láska, pravda, poctivosť a starostlivosť, ktoré existujú medzi dvoma friends.So budem naozaj rád, keby ste ma kontaktovať späť cez môj mail ID (precious_x01@rocketmail.com), takže môžem povedať viac o moje vlastné a poslať k vám moje fotografie.
S pozdravom
vzácny
.......................................................................
Hello Dear,
My Name is Miss Precious ,I am a young girl, single never married before.Well after going through your profile today I became interested in you.Age, race nor distance does not matter in a relationship, rather what matters is the true love, truth, honesty and caring that exist between two friends.So i will really like you to contact me back through my mail id (precious_x01@rocketmail.com ) So that i can tell you more about my self and send to you my photos.
Yours Sincerely,
Precious

wampirka

Ahoj.....paci sa mi jeden chalan ale je medzi nami 2 roky rozdiel..on je mladsi...vzdy sa na mna dlho pozera....mam mu na fb napisat :AHOJ .....priatelstvo mi prijal.... pomoc..dakujem za odpoved

cica

no mne sa strasne pacil jeden chalan,tak som poslala kamosky nech mi od neho vypytaju cislo,a vecer som mu napisala-on robil casnika v restike kde sme boli s kamoskami,tak som mu len napisala neco na system-ahoj,neviem ci si mi pametas ,ale dnes som bola v restike kde robis..bla,bla...
no a zachvilu sme spolu chodili(((:

lussi

ja skor potrebujem vediet ako sa s nim mam dat do reci!!!!please poradte mi!!
a okrem toho neviem aku temu mam nahodit!!!!!a berte to tak ze mi sa ani nezdravime ale aj tak sa s nim chcem zacat rozpravat!!!!!prosim poradte mi!!!dakujem!!!

sjella

no jasneeee. to ano, ale pokial na to neni ani jedna strana zvyknuta, bolo by to divne.. ja si to tiez s niektorymi kamaratmi hovorim, ale to je uplne ina "situacia"....

DJ HiDe

sjella, no a co, ze spolu nechodia?
mne to niektore kamosky zvyknu pisat tiez, a nadeje si nerobim, pretoze z obidvoch stran nam to je jasne, ze ide len o troska rozveselenia, ktore stoji 3 koruny...

bubinka 337

najprv mu napíš tak nevinne alebo tak nejako.. ale zapamataj si. nesmie ani tusit, ze ho chces. skor si musi mysliet ze ho mas v pazi, chapes? malokedy mu napisa ty prva. odzvanaj ho az po niekolkych hodinach. hraj sa na nedobytnu. inak si ho odplasis. ked ho budes mat podchyteneho, odpisuj niekedy velmi strucne, inokedy rozsiahlo. daj mu pocitit ze ti moze verit, a ze nie si nejaka hlupa mala baba. to je moj subjektivny nazor. MCUK