muzi je vam to jedno alebo nie???

Príspevok v téme: muzi je vam to jedno alebo nie???
ellyy

tak si prezeram stranky a citam clanky a stale zasnem, ako sa niekde pise, ze muzom nezalezi na tom ako vyzerate(zeny), resp. im je to jedno ci ste pribrali...ze to vobec neriesia a riesa uplne ine veci. Ale REALITA je uplne ina..

Priznajte si muzi, ze vam to nie je jedno? Ak si najdete priatelku stihlu ako prutik asi vam bude vadit ked priberie nie??

Preco by potom zeny na sebe tolko makali, cvicili v posilke a drzali diety, ked vam to je jedno???

Osobne poznam chalanov, co maju dievcata co pribrali a im to vadi a im vravia, aby schudli...

som zvedava na reakcie, samozrejme mozu pisat aj zeny:-)

AdamKrt

Skor priatelke hovorim, aby lepsie jedla, lebo poriadne neje. Neni chuda, ale hovorim jej, ze ked bude lepsie jest, ze aj schudne, ako sa jej upravi metabolizmus. Par kg naviac vobec neni na skodu, naopak, je to zdravsie. Ine by bolo zas, keby bol clovek poriadne obezny, to ohrozuje uz aj zdravie.

xyxyz

podla mna to je aj zo strany muzov, aj zien...ja osobne mam priatela, tiez som pribrala, nie nejak extremne, neviem co si o tom mysli, nepytam sa ho, ale podstatne je pre mna to, ze mi sam nehovori aby som schudla..neznasam chlapov ktori hovoria babam ze pribrali, ze su tucne atd..pritom sa asi ani smai nepozreli do zrkadla.a u mojho ocenujem ze nehovori nic a mam ma rovnako rad, mozno aj viac..nie kvoli vahe ale kvoli inym veciam