Nový vánok vo vzťahu....aj muži šup sem....

Príspevok v téme: Nový vánok vo vzťahu....aj muži šup sem....
DearAmerie

Prosím poradte mi som tak trošku v koncoch. Potrebovala by som vzťahu dodať taký iný rozmer, šmrnc ja neviem nejakú novú nôtu....chápete niečo oživiť, vniesť niečo nové a hlavne byť pre partnera atraktívnejšia. Vzhľad u mňa nie je problém ale keďže pre môjho partnera nie je fyzická krása všetko tak....Som úplne bez fantázie ani neviem kde nájsť nejakú radu.
Viem že veľká zmena by bola keby som nebola tak hašterivá ale viac sa usmievala atď....ale prosím aspon ma inšpirujte vašími zmenami ak ste nejaké niekedy urobili alebo nejaké vaše zvláštnosti....
Zaujímalo by ma čo by potešilo muža vo vzťahu...čo nové....píšte aj vy muži vyjadrite sa veľmi mi tým pomôžete, čo nové by ste prijali, alebo o čo ste sa pokúsili a vyšlo to či nevyšlo a reakciu partnera. Ďakujem....

lulu22

ahoj Dear, neviem, či ti poradím, lebo mňa zaujalo, čo si napísala, že by si mala byť menej hašterivá..a viac sa usmievala. poviem ti, chlap je veľmi jednoduchý tvor:) a on chce mať kľud, neriešiť blbosti hádkami s hysterickou ženskou:) ja som takto prišla o super chlapa, lebo som mala niečo s hormonami a bola som veľmi výbušná..a pritom mi stále hovoril, že ma ľúbi, že som najkrajšia a tak, bolo to super..lenže tým mojim správaním som ho tak odradila, že mi začal vyčítať, že ma chce len usmiatu(sobeckosť).. ale nedokázala som to..som sa potom už len pretvarovala, sústredila som sa,aby som nepovedala niečo so zvýšeným hlasom..a sme sa rozišli.
takže jediná moja rada je, že naozaj sa nezaoberať hlúposťami, uživajte si každú chvílu spolu a usmievaj sa, to chlapi miluju :)
aj ked neviem, ako dlho ste spolu..a či by to nechcelo len spestriť sexuálny život :D