Nový vánok vo vzťahu....aj muži šup sem....

Príspevok v téme: Nový vánok vo vzťahu....aj muži šup sem....
DearAmerie

Prosím poradte mi som tak trošku v koncoch. Potrebovala by som vzťahu dodať taký iný rozmer, šmrnc ja neviem nejakú novú nôtu....chápete niečo oživiť, vniesť niečo nové a hlavne byť pre partnera atraktívnejšia. Vzhľad u mňa nie je problém ale keďže pre môjho partnera nie je fyzická krása všetko tak....Som úplne bez fantázie ani neviem kde nájsť nejakú radu.
Viem že veľká zmena by bola keby som nebola tak hašterivá ale viac sa usmievala atď....ale prosím aspon ma inšpirujte vašími zmenami ak ste nejaké niekedy urobili alebo nejaké vaše zvláštnosti....
Zaujímalo by ma čo by potešilo muža vo vzťahu...čo nové....píšte aj vy muži vyjadrite sa veľmi mi tým pomôžete, čo nové by ste prijali, alebo o čo ste sa pokúsili a vyšlo to či nevyšlo a reakciu partnera. Ďakujem....

AdamKrt

smajliQa:

ani sa nedivim, ze priatel nechce ziadne zmeny. On sa ich totiz asi bude aj bat. To co si vymenovala, byva inak dost nakladne. Co keby si sa naucila napr. trochu skromnosti a setrnosti ? Vies, chlap ma v zivote pocit, ze musi byt zivitelom rodiny. Lenze zalezi i hodne na zene, ci to co zarobi, bude staci a nebude frustrovany z toho, ze mu priatelka vsetko rozhadze a on je neschopny, lebo doma je nedostatok financii.... Ak nie si monacka princezna s rozpravkovym dedicstvom, co nepotrebuje pracovat a ma zarobene, tak skus napr. nieco ine. Byt sikovnejsia - vlasy a makeup si mozes vediet urobit sama. Cvicit sa da aj bez fitka, miesto restik mozete si urobit domacu pohodicku so skvelym jedlom atd. Saty, modne doplnky, asi tiez poriadne stoja ?

Neviem, ci hovorim za vela muzov, ale mne je uplne jedno, co ma priatelka na sebe. Ci to bolo v mode pred rokom, ci je to hit tejto sezony, ci pred 5timi rokmi, ci pred 10timi, pokial to neni strasne, ale dobre, je to v pohode. Naviac i tak, co je pekne, je pekne a moda sa stale vracia spat a neni nad to byt originalny a ist svojou cestou, ako kopirovat vsetko, co ini ludia robia, maju... I tak muzovi sa paci zena najviac naha, tak neviem preco tolko zien trapieva to oblecenie :)

smajliQa

pocuvajte baby,,takze ja mam takytoproblem..moj priatel nechce ziadne zmeny ani nic..ale ja bys om tiez teda rada ozivila nas vztah nejak... ale toto..ako????ved JA:
STARAM SA O SEBA,KOZMETIKA, VLASY, SEXY PRADIELKO, UVARIM MU KAZDY DEN,ROBIM DOBROTKY...KOLACIKY, CHODIME DO SPOLOCNOSTI, KED CHCE IST NA PIVO S CHLAPMI TAK IDE..(SAM) DAVAM MU DOST VOLNOSTI...CHODIME DO RESTIK, NA KAVICKY, PLAVAT,DO FITKA, MYSLIM ZE SA KRASNE OBLIEKAM,,,,,mam totiz rada krasnu luxusnu modicku...no a...tak jao ja este pridam do takehoto vztahu este stipku soli???
prosim o radu...

AdamKrt

jajka001_:

neviem, ako ini muzi, ale ja po nejakej domine netuzim, naopak, zienka domaca je mi milsia. Ked si aj zoberies z minulosti, chlap bol vo vacsine dominantny, pokial nebol v nejakom kmeni matriarchat. No a dominantny chlap iste nebude chciet dominu, pretoze bude dominantny on. Takze si hovorte, co chcete, ja tvrdim, ze zienka domaca je najlepsia :)

DearAmerie

Ďakujem za rady.
No viete, čo sa týka sexuálneho života ten je čisto bombový:) je maximálne spokojný a ja tiež i keď občas pozriem nejaké tie vecičky na nete aby som dala niečo nové.....
Ale to je dôležité no ako píšete menej sa hádať ale to sa nedá len tak ja to mám napríklad v povahe.
Fuha ale aj tak neviem k niečomu konkrétnemu som nedošla všade sa omieľa o tom istom asi budem musieť intenzívne porozmýšľať....

civediamo

jajka001_--čo som take napisala že sa ti zda že svojho partnera rozmaznavam????to nieje pravda,,,on mi pomaha ja ho zasadne neobsluhujem niesom predsa jeho služka!!!sam si vie aj oprat aj požehlit,,nevravim že to robi vždy ale ked vidi že mam toho dost pomože sam,,,aj navari ked ja nemam chut,,,nepovedala som že chce žienku domacu!!napisala som MILU žIENKU! a to je rozdiel,jajka:))ktory chlap ide domov rad ked vie že je tam xantipa čo po nom len huči a neda mu chvilku pokoj,,takym sa to vypomsti lebo potom jeho prva cesta je krčma to mi ver!!
a že občas poteši aj iniciativa od ženy to hadam netreba nikomu vysvetlovat ,,žiadny chlap si neliha rad k mrtvole čo zavrie oči a modli sa nech už to ma za sebou aby sa mohla vyspat...takže nechapem čo si tym myslela...

jajka001_

s čím konkretne mas problem?
civediamo - ono je to sice lahke uspokojit chlapa - pohoda, jedlo, sex - ale ma to hacik, totiz muz sa rychlo zacne nudit lebo netuzi len po domacej gazdinke ale aj po sexi babe, po pritulnej dievcinke, po domine, podla vkusu.
takze moc ich nerozmaznavajte :) sa vám to vypomstí

civediamo

ADAMKRT.:)))si to zabil:))),ale dobre napisal

moj manžel mi tiež vždy povie že ked pride domov chce už klud,milu žienku a nechce sa vadit a riešit,,,i ked niekedy treba aj riešit niečo,radšej sahned do toho pusti nech už potom mame pekny zvyšok dna,,

a v sexe nuž je to o fantazii a určite vieš čo ma ten tvoj rad a možno aj niečo nove skusit ,,niekedy stači sexi košielka a šupnut sa mu pod perinu dole bez:)))

Nicoolka73

ja som tiež taká bola a náš vzťah bol taký oničom.... Jedného dna som si uvedomila že ako ho ľúbim a chcem byť sním stále!! a nechcem riešiť dalej blbosti a uražanie a vyčítanie.. a odvtedy sa viacej usmievam len tak ho chytím objímem a dám pusu aleob neni som lenivá a len tak vyskočim zo sedačky a sadnem si na neho obkročmo a začnem somarinky robiť napr spievať .... a on ked videl že aká som ja živšia tak postupne aj jemu ten úsmev sa na tvári vytvoril... alebo mu len tak čokoladku daj do pusy.. alebo mu niečo uvar... samozrjeme aj ja som chcela od neho aby takýto bol ku mne.. a došlo mu to nakoniec a aj on ma objíme hoci kedy :) samozrjeme sme sa naučli spolu komunikovať ak sa nám niečo nepáči tak si to kludne povieme ten druhý to kludne prijme a všetko robíme pre to aby sme to napravili.. samozrjeme to trvalo chvíľku :) ale taraz sa nehádame a len si užívame .....