Z čoho to môže byť????Prejde to vôbec niekedy???

Príspevok v téme: Z čoho to môže byť????Prejde to vôbec niekedy???
mijka

Dobrý deň!
Prosím poradte mi, ak ste mali alebo máte podobné skúsenosti!!
4 mesiac mám NEUSTALE závraty...absolvovala som všetky vyš., EEG-negat., MGrezonancia mozgu-negat...oči tiež ok.Mám tiež bolesti krčnej chrbtice ale nič vážne, rehab. mám za sebou..ako tak pomohla ale závraty neustúpili.
Už som zúfalá, neviem, čo to môže byť, z čoho to môže byť...a či to vôbec niekedy prejde...Je to hrozné...nevládzem, točí sa mi hlava, a cítim ju ťažkú a mám pocit že ma nesie kade-tade.
Ja si neviem takto život predstaviť, ved to je nemožné, je to hrozní pocit.
Oční lekár mi tiež povedal že je všetko ok, akurát menej slz, kus suchšie oči...ale práveže mna štípu oči aj slzia a to najmä ked som vonka..a ani nevidím dobre.
Prosím poradte som velmi zúfalá, už naozaj neviem,či to niekedy prejde...je to hrozné ked máte neustále závraty.
Co mi môže byť???možno krčná chrbtica,ale dá sa to vôbec niekedy do poriadku??prejdu niekedy tie závraty???ako keby som bola stále pripitá...:((

mijka

vieš, ja ranajkujem pravidelne, kávu som nikdy nepila,len výnimočne a pijem veľa minerálky od kedy som doma/mes.a pol/.
tiež sa cítim najhoršie ked je zlé počasie, alebo rýchla zmena,ako napr. u nás aj dnes.
cvičím pravidelne, teda týžden, viem je to krátka doba, ale ak budem pokračovať myslíš, že to prejde??
A, brunuska...ako dlho si mala Ty tieto stavy??
Teraz ked tu sedim pred pc, už aj začína bolieť chrbtica.
a ako dlho si mala tieto stavy??

brunuska

krvny tlak si treba merat rano- po pripade ked mas zavraty- ja mavam brutalne hodnoty 80/60. a tiez sa mi obcas podari ukazkovy.

brunuska

hodnoty krvneho tlaku som myslela. No ja som to mala kombinovane- problemy krcna chrbtica + nízky tlak a doobedia boli najhorsie-nefungovala som vobec. Ale cvicim poctivo jogu a par cvikov ktore mi na krcnu odporucila neurologicka-hlavne ked dlhsie sedim za pc- co som teda aj mala sedave zamestnanie.hned ako citim stuhnutie uz aj cvicim aby neprisli zavrate- dalej by si mala ranajkovat,nepit kavu, ak mas nizky tlak- poradila mi neurologicka dobry trik- pit vela mineralky! ja neviem toto vsetko dodrziavam a zavraty prestali-jasne sem tam sa objavia najma pri zlom pocasi a rano kym sa spamatam- tam je dolezite nevyskocit do rovnych noh ale chvilku sa preberat v posteli. Pilatesa ti odporucam na chrbticu- urcite bez cvicenia sa ti to nikdy nezlepsi- no mne zlepsenie trvalo tak cca vyse dvoch mesiacov! ale nezufaj- tiez som pochodila vsetky mozne vysetrenia.

mijka

brunuška- prepáč, nerozumiem, hodnoty čoho?
tlak som mala nízky pred mesiacom ked som začala chodiť po vyš. teraz by mal byť už ok, pred týzd. mi merali,bol ok.
cvičiť som začala len minulý týžd., 4 dni som sa citila akoby kus lepšie, ale dnes je to zase hrôza, nevidím dobre ani na monitor a celá sa ako keby trasiem.
začala som aj pilates, síce som bola len raz, zatial.
brunuška, a ty si mala tie závraty tiež stále???ja už nevládzem, som zúfalá, že to nikdy neprejde.Ja si takto život neviem predstaviť...úplne som odstavená, chodim na abs. prax, len 4 hod., no aj to mi robí ťažkosti.
zo zahraničia som sa musela vrátiť kvôli tomuto.

brunuska

No tiez som mala taketo problemy- za prve ked mas problemi s krcnou- treba cvicit stale-zavraty prestanu. za druhe by som povedala ze mas asi aj dost nizky tlak- je to tak? viem co prezivas- nemohla som v tedy vobec fungovat. prosim ta napis ci mas aj nizky tlak a ake hodnoty.