Pankreas, problémy s bruchom, grganie

Príspevok v téme: Pankreas, problémy s bruchom, grganie
robo31

Dobrý deň. Poprosím o radu. Vek 31. Váha 72, výška 180. Doteraz žiadne vážnejšie zdrav.problémy.
Môj problém začal pred dvoma týždňami. Po ťažkej večeri ( fašírky ) som začal pociťovať, že mi to nepadlo dobre. Neskôr ma začalo dosť bolieť brucho, stúpla mi horúčka, mal som obrovskú triašku. Pripisoval som to pokazenému žalúdku. Okolo 22,00 som zvracal. Brucho však naďalej bolelo, nevedel som ležať ani na boku. Nad ránom som znova vyskúšal zvracať, no už ma len veľa a veľmi napínalo. Vyšlo mi trocha krvi so slinami, tak som sa zľakol, že som radšej išiel na pohotovosť. Hospitalizovali ma a pozorovali, či mi nepraskol nejaký vred. Po štyroch dňoch diagnóza, že to nebol vred ale pokazený žalúdok a tá krv bola z toho napínania. Dávali mi infúzie a mal som diéty tie najsilnešie.Stále ma však pobolievalo trocha brucho a veľa sa mi grgalo a pálilo ma v krku ( musím podotknúť že problémy s nadmerným grganím ale bez pálenia mám už dávnejšie 4 - 5 rokov. Na gastroenterologii mi po vyšetrení ( postláčal mi brucho ) povedali, že mám podráždení pankreas. Beriem Helicid a probiotiká, a na obed si dávam ešte pancreolan. Pálenie už nemám, brucho ma pobolieva, presne v oblasti pupka - mierne nad ním vľavo, a pociťujem ako keby pocit tlaku, že neviem moc ani ležať na boku. A grgám stále. Dokopy mi spravili vyšetrenia: odbery krvi, moču, a postláčali brucho a to je všetko. Žiadne sono. Dočítal som sa na nete o rôznych dôvodoch ohľadne grgania, či pankreasu a preto píšem sem, či niekto z vás nemám podobné problémy a či nevie dať nejaké rady. Čítal som aj o helikobak.pylori a už mi vŕta v hlave všetko. dík za rady

RNG

Kyseliny v zaludku potlacia kvasenie(nakladanie do kyslich roztokov je sposob konzervacie)
Mas zrejme nedostatok kyselin, ktory este zvacsuju prostriedkamio proti kyselinam, co je bezna chyba organizovanej mediciny.
Na spravne travenie potrebujes dostatok kyselin, enzymov, vlaknin a spravnu probioticku floru v crevach. Nedostatky cohokolvek sa daju doplnit, niekedy staci docasne, niekedy dlhodobo a kedze sa jedna o neskodne doplnky potravy, moze sa to robit v pripade nutnosti cely zivot bez obav o skodlive ucinky.