Schudnem po vysadeni HAK?

lioness_01

bibisa-to je síce možné, že sa moje telo nevysporiadalo s hormónami, ale ja nepredpokladám, že to pribratie bolo kvôli HAK :))) a sú to len tri kilá, ja som z toho neni nejaká v depke :)))

User_37597

slecny a damy...fakt je ten ze kto ma predpoklad pribrat tak priberie nech ma akukolvek dobru a drahu antikoncepciu.a pre slecnu co povedala ze to po vysadeni neschudla-su to len dva mesiace co znamena ze tvoje telo sa este nevysporiadalo s hormonmy.vacsinou do roka od vysadeni je efekt lepsi...

lioness_01

tak to potom áno, Belara je staršia HAK, čiže je možné "pribratie"...áno, máš pravdu, nepriberá sa v pravom slova zmysle, ale kvôli zadržaniu vody... myslím si, že keď vysadíš, tak ti pár kíl zmizne

mialia

lioness_01 - ja som uzivala Belaru , pocula som nieco o zadrziavani vody v tele tak moze byt mozno to... aj ked velmi tomu nerozumiem.

lioness_01

mialia - ja som tiež počas užívania pribrala 3 kilá (užívala som 4 roky) ale po vysadení som neschudla (vysadené už dva mesiace)... tak predpokladám, že to nie je z HAK (to pribratie moje)...

akú HAK si užívala? dosť to totiž závisí aj od toho

mialia

dakujem za nazory... no na mne su tie 3 kila vidiet o cosi viac pretoze nie som moc vysoka... tak uvidim ako to so mnou pojde:)

User_37597

no neviem ale to ta trapia 3kila? ja som za pol roka s antikoncepciou pribrala 10kg...a teraz som schudla 5kg len tak ze som prestala jest po veceroch a zacala som pravidelne jest..myslim ze je viac nez iste ze schudnes ale nemyslim si ze to bude tak skoro.telo sa musi spamatat s tych hormonov...ale fakticky kasli na tie ubohe 3 kila...

jenny009

Ahoj ja som tiez rok brala HAK ,ale pri jej brani som nepribrala (prsia sa mi zvacsili) ,ale ja kazdy den cvicim takze som ani moc inak pribrat nestihla, ked som ju vysadila, schudla som, no vsetko to bola len voda. Musim vsak povedat, ze taka chuda, ako po vysadeni HAK som uz davno nebola. :) vela stastia