Rýchlo sa spravím

Rayenko

lepsie daj si asi 1deci tvrdeho a vydrzis dlhsie alebo si nepozeraj natu cajku hladaj si miesta co ta nevzrusuju nevychutnavaj si to tak az nakoniec mysly na nieco uplne ine ked to nebude pomahat predstavuj si nieco nechutne ked to nepomoze predavaju sa gumy s niaym specialnym lubrigacnim gelom ktori ti niako oblbne pero a budes pichat o chvilu dlhsie

maaax

ja som tiez mal taku hrudku len, ked som ho rozbalil a zrejme to bol ako aj ty vravis nerozotrety lubrikant...takisto som nestratil citlivost

sweater

ked som ten kondom rozbalil, a navliekal si ho, boli tam akokeby take hrudky, prislo mi to ako nerozotrety lubrigacny gel, mozno som mal nejake vadne kusy :D a tak mi neznecitliveli penis, pretoze citil som to rovnako, ako s obyc., kazdy jeden dotyk, pohyb, som na nom citil, takze fakt nwm..

AdamKrt

Je tu moznost, cisto teoreticka, ktora by vsak mohla zabrat. Stimulacia penisu pri styku vraj nepriamo stimuluje muzsku prostatu. Takze keby bola prostata menej citliva, ejakulacia by bola neskor... Stimulacia muzskej prostaty z vnutra sa odporuca jemne z toho dovodu, ze ak by bola intenzivnejsia, tak si prostata na to zvykne a uz by ju bol problem stimulovat.

Takze suma sumarum, zvysenym tlakom na muzsku prostatu sa da dosiahnut jej znecitlivenie a tym padom pri styku by nebola ani tak citliva, co by mohlo znamenat dlhsiu vydrz. Ona sa neposkodi, len si zvykne telo na urcity tlak a potom pri sulozi by to bolo menej citlive...

Takze tolko k uvahe. Kto vyskusa, uvidi...

sweater

uz sa mi ich podarilo kupit, ale nasledovalo prudke sklamanie, bol som rovnako citlivy ako s obycajnym kondomom a aj som sa rovnako rychlo spravil, vobec netusim kde moze byt chyba...

misko88

tak to je poriadny rozdiel. ja som bol na tom podobne ako ty . ale tak asi 15-20min. tak ked si ho kupis priatelka bude urcite spokojna ze taky orgazmus este nemala!! vyskujto ja som tiez neveril.