Ženský klit. orgazmus

Príspevok v téme: Ženský klit. orgazmus
herbie

Zdravím, mohli by ste sa podeliť o skúsenosti, najmä dámy, ktoré niečo podobné zažili. Chcel by som manželke pomôcť. Ešte nezažila orgazmus, v mladosti ani inokedy nemasturbovala. Možno to znie divne, ale sex nám klape, užíva si ho. Ale k orgazmu sa nevieme dopracovať, ani s vibrátorom. U mňa trpezlivosť nechýba. Stáva sa nám, že je úplne vzrušená, dráždim jej klitoris, ale príde zlomová chvíľa, kedy to ona popisuje ako niečo nevydržateľné a hneď to opadne, a celé to potom dokončím iba \"sám\". Podľa mňa by práve tú chvíľu mala prekonať a mohol by sa orgazmus dostaviť. Prosím dámy o skúsenosti, alebo ktoré niečo podobné prežili, prežívajú, či to naozaj tak funguje, či je tam nejaký možno až prehnane citlivý \"bod zlomu\", ktorý treba prekonať, aby sa dostavil orgazmus. Skúšame ďalej... :) Ďakujem.

AdamKrt

meky a TA3:

otvorene sa rozpravame, priatelka je velmi uvolnena, dosahuje 1-3 orgazmy, skusal som rozne techniky od venovania sa iba klitorisu, plus ine dolne partie, plus kombinacia, ale nemozem sa jazykom dostat cez cca 99 percent vzrusenia. Chyba to jedno percento, aby sa to prehupslo. Priatelke sa to velmi paci, pri pridani prstikov myslim, ze sa mi to uz raz podarilo prekonat, ale nie cisto jazykom. Tak hladam sposob, ako pri lizani jej urobit orgazmus jazykom...

ta3

AdamKrt
…Mozno mi nekmita jazyk tak rychlo.... Alebo skusim naopak pomalsie
Ja by som radila nie pomalsie, ale pomaly a velmi jemne a nie v jednom kuse lizat klitoris, lizat jemne a pomaly vsade naokolo a len obcas zajst na klitoris a ak ani tato technika nepomoze, zaroven stimuluj velmi jemne bradavku
Adam u Teba kvitujem snahu o dokonalejsie a dokonalejsie milovanie, sexualne uspokojenie je velmi dolezite, kvalitnejsie milovanie prinasa dokonalejsie uspokojenie a ked je clovek sexualne plne uspokojeny, je to nadherny pocit, nie som proti rychlovkam, ale uprednostnujem kvalitu pred kvantitou, ludia si myslia, ze o milovani uz vsetko vedia, figu borovu vedia, kvalitny zmyselny sex je hotove umenie, treba sa mu ucit a stale ho zdokonalovat, jednoduchym ludom staci jednoduche rychle pomilovanie bez akychkolvek spekulacii okolo toho, ale my zmyselnejsi sa neuspokojujeme s danym stavom a snazime dosiahnut aj pri milovani stale viac

A k tomu plato, ked sa uz uz blizi orgazmus a zrazu nic ako ked utne, tam sa jedna jednoznacne z roznych dovodov o psychicky blok, treba sa o tom vela rozpravat a mozno zistite pricinu, okrem ineho to casto z jej strany moze byt prilisna snaha ho dosiahnut, prilis kontroluje svoje reakcie, ked sa zena dokaze totalne otvorit a uvolnit, plato nemoze nastat a k totalnemu odovzdaniu a teda uvolneniu moze dojst len vtedy, ked zena citi, ze ju muz miluje, preto rozumni muzi pocas predohry svojim polovickam sepkaju nezne vyznania lasky, my zeny sme citovejsie zalozene ako muzi a pocut nezne slova o tom ako nas partner miluje je pri milovani silne afrodiziakum

meky

Adam to ak žena nemá obnažený klitoris ešte neznamená, že nie je schopná príjmať vzrušenie vôbec. Schopnosť dosiahnuť orgazmus závisí od veľa vecí, to sa nedá zaškatuľkovať do jednej poučky a už vôbec nie do "pracovného postupu".
Niektoré ženy sú tam dole viac vzušivé, iné trochu menej, každá potrebuje iný stimul, iný prístup, ja neviem.
Prvý predpoklad je uvolnenie a dôležitá je tiež dôvera k partnerovi. Je možné, že žena má nejaký blok, neviem?! To môže byť rôzne. Môže to byť stres, strach z otehotnenia, ostych, obava zo straty sebaúcty, atď
Skúste sa viac rozprávať o týchto veciach. Skús zistiť čo sa jej páči, čo jej je príjemné o čom sníva a pod. Tiež je tu ešte jedna vec: každá žena máva dni, kedy jej sex nechutí vôbec a dni, kedy by presúložila celý deň (aspoň u mňa je to tak), takže netreba ju do toho tlačiť. Ak výslovne povie, že na to nemá chuť, alebo ju bolí hlava, môže to byť aj pravda.

Čo sa týka masturbácie: partner je zvyčajne vždy ten posledný komu sa s tým žena zverí. Väčšina z nás sa s tým vôbec nechváli. Sú síce ženy, ktoré nemajú potrebu masturbovať, ale je málo pravdepodobné, že to vôbec nikdy nerobili.
To je samozrejme iba môj názor.

AdamKrt

Tak som dnes zjemnil a zdalo sa, ze to bolo lepsie. Vraj to uz bolo na krajicku, tak na 99 percent. Orgazmus sice s jazyckom nebol, alebo jazycek + prstiky na povrchu na klitorise a aj zacala moknut, trochu striekat. Takze asi nieco predsa len bolo :) Ale na tom jazycku budem musiet este popracovat. Mozno vsak potrebuje intenzivnejsie drazdenie a jazycek jednoducho nestaci. To ma vsak neodradi skusat to dalej... :)

divotvorna

Herbie máš pravdu, ja v jednej téme riešim svoj problém, takmer úplne podobný tomu Tvojmu a potom si ešte aj trúfam radiť. Chcela som len, aby ste si tou snahou ešte viac neuškodili, ale ako pozerám dobre sa vyznáte a idete na to opatrne, skúmavo a s rozhľadom. Neviem Ti poradiť ten pod zlomu kedy a prečo je. Možno by sa mala vyjadriť žena, ktorá mala tento problém a prekonala ho.
Adam, je fajn, že sa snažíš vylepšovať a z lásky k svojej drahej polovičke, byť čo najlepší. Len tak ďalej.
Obom prajem veľa šťastia a radosti z milovania, nech Vás to nikdy neopúšťa.

herbie

divotvorna:

som trochu zmateny, radis mi aby som bol spokojny a vlastne aj som, co neznamena, ze by som mojej polovicke nedoprial viac. Ale v inej diskusii sama pises ze aj ty si frustrovana ze to zazivas 'iba 1x'. Moja polovicka to nezaziva ani raz a pritom neprikladam vinu ani sebe ani jej. Prepac, nechcel som aby to vyznelo ako kritika, iba som nastavil temu. Skus(te) mi teda poradit ako je to s tym bodom zlomu pri klitoralnom orgazme. Alebo existuje vobec nejaky zaruceny postup. Este problem trochu vidim aj v podmienkach milovania, ze sa nevie zena uplne uvolnit, ako napr. deti vo vedlajsej izbe, vecerna unava, kazdodenne starosti...

herbie

lala999999:

Chapem, aj vidim na manzelke, ze je to neprijemne. Neskusala si cez to nejak prejst? Da sa vobec este viac uvolnit a prejst cez to? Proste zatat zuby a potom by to prislo...