Zensky lekar

Príspevok v téme: Zensky lekar
Jolana1

ahojte. naskytli sa mi nejaké problémy, potrebujem čo najskôr k ženskému lekárovi. avšak k žiadnemu som ešte nechodila. preto sa chcem spýtať či je potrebné zavolať mu vopred alebo tam stačí len prísť, že si chcem uňho založiť kartu a že mam také a také problémy...tak ako to je?

jajkafr

Jolana
u každého lekára to je iné... vopred sa opýtaj známych ku komu chodia ako sú spokojné a na základe toho si vyber a potom buď zavolaj alebo chod osobne a opýtaj sa sestričky ako máš postupovať ak ideš na vyšetrenie prvýkrát... napr. u mojej lekárky sa neobjednáva ráno prídeš zapíšeš sa a čakáš až prídeš na rad... ak chceš môžeš sa objednať za poplatok... každý lekár to má však iné poznám aj takých ku ktorým sa len objednáva a čakacia doba je aj mesiac... čo sa mne osobne zdá byť dosť veľa keďže gynekológ je lekár prvého kontaktu a ideš tam najmä vtedy ak máš problém

ada2510

ahoj , staci ak pojdes za nou osobne radsej, telefonovat neni aztak dobre, len pojdes tam sestricke povies ze si tu prvy krat a ona ti napise kedy ta objedna