Robím si vodičák

Príspevok v téme: Robím si vodičák
purple girl

Potrebujem sa vyrozprávať, lebo je to na mňa moc :-(

Robím si vodičák.....mám už len 4 jazdy do skúšok a mám pocit, že mi to ide, nie čoraz lepšie, ale čoraz horšie!!!!!

Zo začiatku pohoda, vraj sa učím rýchlo, ide mi to. Postupne, ako som začala chodiť do hustej premávky - katastrofa!! Som úplne neschopná, mám pocit, že musím robiť a sledovať príliš veľa vecí naraz a že to jednoducho nezvládam!
Včera som robila jednu chybu za druhou, keď už druhý raz som urobila niečo zle, už som bola nervózna a začala som sa báť a potom to bolo už len horšie....skoro som zrazila cyklistu, nedala som prednosť v jazde.....no des.....bola som z toho úplne roztrasená, vynervovaná.....

Vedela som, že to nebude pre mňa malina, ale že som až taká neschopná??!!!
Mám strach ísť na ďalšiu jazdu...mám strach ísť na skúšky, lebo isto prepadnem.....mám chuť niekam zaliezť a už nikdy nevyliezť...ááááááááá

:))

tak ja ta plne chápem :D sice som nemala obavy zo skusok, kedze som si robila vodicak v bs a tam skoro ani auto nestretnes a ziadne krizovatky nič :D tak vodicak som hned dostala, ale teraz mam strach sadnut do auta :D , ale kazdy mi vravi ze to je len o cviku :) tak raz hadam sa naucim jazdit momentalne nemam ani auto tak tak to je pochopitelne ze som neschopna :D

ta3

tak toto doverne poznam, bola som uplny zaciatocnik, pred skusobnou jazdou som si zaplatila iba par jazd, ale na skusobnej jazde som jazdila tak dobre, ze som sama bola prekvapena
ked som uz mala vodicak, dakujem bohu, ze nikto na ceste okolo mna neurobil najmensiu chybicku, lebo ja som predstavovala potencialnu hrozbu pre seba, ale aj pre vsetkych naokolo, ked nastala nejaka malilinka kolizia, uplne som stuhla a cakala co bude bez toho, aby som nejako spravne reagovala, volant som zvierala tak mocne, ze som dostavala z toho krce, pohlad zapichnuty tesne pred auto, takze nikdy som nevedela co je vpredu a bola som z toho v strese, takze spociatku soferovanie pre mna bol jeden velky stres, teraz, ked som nadobudla skusenosti, strach a stresy opadli a ja si konecne jazdu vychutnava, za volantom sa citim velmi dobre, volna ako vtak
takze ako vidis, viaceri sme presli niecim podobnym, neznamena, ze by si nebola schopna, neboj sa, skusku aj Ty zvladnes, len si sadni za volant s myslou vycistenou od strachu, ze urobis chybu a vodicak nespravis a plne sa sustred na jazdu a vsetko dobre dopadne, drzim palce

kača

aj ja som mala podobné problémy v autoškole ako ty..pred jazdami som mávala doslova stresy. Ale skúšky som urobila.

Po skuške som hned na druhý den išla objednať nové auto, lebo som vedela, že musím jazdiť, inak nikdy nedostanem odvahu jazdiť.

Kupila som si ford fiestu s automatickou prevodovkou. Nádherné auto...Domov z Blavy išiel v aute so mnou brat. A od ďaľšieho dňa som už jazdila sama.

Automat je úžasný. Každému to odporúčam aj tebe. Už je tomu rok a ja som získala skúsenosti, jazdím ako ďábel a parkujem na jednotku.Som lepšia ako môj otec alebo bráško.

Neboj, všetko bude OK...

ministrom

Neboj, skusku urobis. Mne tiez zvykol zdochnut motor a clovek sa spociatku citi, ze ma robit sto veci naraz, a urobila som skusku bez chyby. Hlavne si ale nezabudni dat pas. Ludia aj kvoli tomu neurobia skusku. Je to blbe, ale co uz.

purple girl

No, hej...ale na skúškach nemôžem ísť na automate :-)))...to je môj najbližší problém - urobiť skúšku :-(

Deee

ministrom suhlasim...kym som radila rucne no amen...teraz jazdim na automatike a to caro, ked mi auto necuva z kopca bez rucnej, ked sa pohnem kedy chcem a kam chcem a mozem si cuvkat a krutit sa bez obav, ze sa pohnem prudko, alebo mi zdochne... milujem svoje auticko, odkedy mam automatiku zlepsilo sa mi aj parkovanie :-) navyse sa mozem plne sustredit na jazdu, ludi, cyklistov, znacky a auta okolo seba...