Problém s postavením penisu....

Príspevok v téme: Problém s postavením penisu....
Hitman

Zdravím všetkých

Vpredom ďakujem za odpovede a užitočné rady.K veci....
Hovorí sa,že nič nieje horšie,keď muž chce a nemôže a keď môže a nechce.
Mám priateľku 4 mesiace a výborne si rozumieme,sme ako spriaznené duše...otázkou znie dokedy bude mať trpezlivosť mi tolerovať,že sa mi nechce postaviť,už keby sme mohli ísť na vec.
Skúšali sme mať už pohlavný styk,ale čo čert nechcel,ja som nemohol (spravil som sa skôr,ako sa mi postavil ...) Predpokladal som,že to bolo tým,že som bol hladný a vystresovaný ešte do toho,tak som si povedal dobre. Potom som prestal masturbovať,keďže som niekde čítal,že to môže byť tiež dôvod,ale nejako ani to nepomáha (neviem,či dva týždne je málo).
Problém je,že niekedy mám chvíle,kedy by som schmatol všetko čo by mi prišlo do cesty,a keď konečne môžem,tak to nejde...
viete mi niekto prosím poradiť,čo s tým? Napadlo ma ešte zmeniť stravu..
PS: Nepijem,nefajčím a športujem minimálne 4x krát do týždňa...

zuzulienka9

v našej posteli dlhodobo veľký problém ... vyskúšali sme stimulačné gély, španielske mušky ale nič nejak extra nefungovalo ... potom sme pri objednávaní vibračných hračiek cez superlove našli HOT eXXtreme tabletky a tie už silnú erekciu dávajú poriadne

dokker

Tabletky na erekciu - hespac.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Zytax funguje aj za nižšiu cenu

brita

Ahojte, ja sa chcem spytat presne na toto, pretoze mam bohate skusenosti so sexom aj vsetkym okolo toho, ale toto sa mi stalo prvykrat a nerozumiem tomu. Bola som s muzom, ktoremu sa velmi pacim, velmi ho aj vzrusujem,vsetko pre prvym sexom bolo fajn, aj rande, vecera proste klasika. A ked doslo k pohl. styku ja som vzrusena velmi, ale jemu sa nie a nie postavit. Najskor mi to neslo do hlavy, nakolko sa mi nikdy pri nikom nestalo (vzdy boli muzi zo mna praveze este naopak vzrusení az tak, ze stacilo 2-3x zasunut a boli hotovi). Tu to bolo ako gumovy medvedik, nepomohalo ani moje vzrusenie, ani oralny sex (pri nom mu este viac zcitlivel !) az sa potom musel dlho robit pri mne rukou a nakoniec sa spravil. Pohl. styk sme mali 4x a zo vsetkych 4 stretnuti to bolo rovnako. Viem, ze chybu nemam hladat u seba, nakolko ako som pisala som sex. aktivna niekolko rokov, s roznymi muzmi, ale toto vidim prvykrat. Este som si myslela, ze pri prvom sexe ok (co ako vravim, skor bolo opacne, ze sa muz nedokazal kontrolovat, co som ho velmi vzrusovala a spravil sa), ale aby sa mu vobec "nepostavil" pri mne, ani pri orale (a ten mam odskusany na mnohych, takze nie, nerobim ho zle ani nejako inak), aby sa mu nepostavil. A problemom je, ze ide o mladeho 24.r muza, nemal ani sex dlhsie (rok skro), nepije vobec, ale fajci (cca 10ks/den). Ale aby takto mlady clovek mal uz takyto problem? Resp v com moze byt problem? Vo mne vraj nie je, aj mi to povedal, a to uz po tom 4raze som si uvedomila aj ja, ze to uz vazne asi nerobim ja nic zle, len sa mu pre nieco proste nepostavi. Tak ma to len zaujima.
Dakujem za rady a blizsie info, v com moze byt problem.

koalala

pohodlie, domáca pohoda, usmiatá manželka a musí to ísť :) ak nie je tu more prípravkov - sestrin manžel bral erectan a ten vraj do dvoch mesiacoch krasne zabral :)

Megatron

Chlapci, je to o psychike. teda pokial nieje nejaka fyzicka predispozicia alebo vek ako napr. u Franceska kde by som to pripisoval veku, fajceniu a podobne...

treba by hlavne vyrovnany a v pohode.
Velky problem je aj to ze sa strasne tesite, mate velke ocakavanie + strach z neuspechu, so zlyhania a jedno s druhym a mate predcasnu ejakulaciu a jednoducho sa Vam nepostavi.

Spravte si pohodu, pomalicky to skusajte.
urcite sa o tom porozpravajte s partnerkou - aj je dobra tak to pochopi a spolocne to prekonate aj bez lekarov

francesko

DOBRY DEN ,MAM PROBLEM S PENISOM VOBEC SA MU NECHCE HORE A STAVA SA MI ZE SA MI PRI VZRUSENY SPUSTI SEMENO A PENIZ KED IDEM SULOZIT SA VOBEC ALEBO LEN VELMI MALO POSTAVY ZE MAM HO TAKY CITLIVY ZE KED OPERUJU NIAKU CAST TELA A PO REZE JE ZNECITLIVENA TO MAM AJ JA S PENISOMA KED SA ASPON NA PAR SEKUND ZMOZEM S TAKYM ZE SA MI TAM NEDA DAT DO VNUTRA LEBO SA MI VSELIAKO OHYBA PROSTE JE MEKY AKO BLATO NEPOMAHA ANI FAJCENIE PENISU A JEHO HONENIE, SOM ZUFALI MAM 48ROKOV PORADTE MI CO MAM ROBIT SICE FAJCIM PIJEM ALE V MALOM MNOZSTVE A MAM VONKU ZLCNIK

Hitman

No,tak to ste ma mierne ukľudnili.Prestal som s masturbáciou pre istotu úplne a pokusím sa nabudúce nato nemyslieť,ajkeď to chlapovi vrtá hlavou najviac... Sexuológa sa mi navštevovať nechce,som jeden z tých tipov,čo sa doktorovi vyhýbajú,keď sa dá,ale keď to bude zlé,tak mi asi nič iné nebude zostávať...Má niekto skúsenosti s tými novými SexLets žuvačkami? Vyzeralo to celkom slubne,čo som čítal,ajkeť o nebolo najlacnejšie...Každopádne dík za odpovede.

matoooo

cauko, je to urcite psychikou. Nastiv sexuologa, mozu ti predpisat par tabletok. S nimi to urcite pojde a zvysis si sebavedomie tak ze potom to pojde aj bez nich... Vlastna skusenost