Co si myslite vy?Cista na prsniku

Príspevok v téme: Co si myslite vy?Cista na prsniku
merikax

Bola som na USG s prsnikmi doktor mi povedal ze mam na jednom prsniku malu cistu ze neni to nic vazne ze take diagnozy pise denne ,isla som s tym za svojou gyn ale ta mala v ten den dovolenkua a bola tam iba sestricka ta ma tiez upokojila ze to neni nic ze je to nezhubne ci ci a zobrala miaj krv a rozbor povedala ze vysledky budu o tyz ja som tam nevola a potom som aj nejako zabudla ze tam mam volat.myslite ze vysedky su dobre ked sama gynekol ani sestricka mi nevolali ze mam nieco zle a mam prist Mobil na mna maju predtym mi aj volali ked ma chcela gyn preobjednat,.diky

soffa

ak ti nevolali je to ok....ja mam tiez na lavom cystu,doktor povedal ze nic vazne,ze sa to vytvara z mliecnej zlazy,a nijak sa neda zvrtnut.nevyhodou je ze kazdy rok musim chodit na ultrazvuk,ale da sa.aspon viem na com som...

espria

vyznate sa niekto v lekarskych skratkach,ktore napise doktor v ramci nalezu? chcela by som vediet,co mi to vlastne napisal

espria

vyznate sa niekto v lekarskych skratkach,ktore napise doktor v ramci nalezu? chcela by som vediet,co mi to vlastne napisal

RNG

Velka vacsina zian ma pocas zivota jednu ci viacej hrciek v prsiach, ci uz maluch tukovych tumorov, ci uz cyst a velkej vacsine zmiznu po case bez problemov. Samozrejme pri tom pomoze trochu si uipravit vykolajene hormonalne hladiny a brat enzymi a jod, ktore pomozu telu to neziaduce tkanivo a jeho obsah odstranit.
To lekarske bububu, "ked si mala v rodine rakovinu, tak to nie je len obycajna hrcka alebo cysticka, to mas velku sancu, ze sa to moze zvrhnut" a preto to treba operovat a dokonca amputovat prsia, ked ich je viac"
Podla mna, to co sa da odstranit doplnkami potravy je kriminalne amputovat v 21 storoci. To su metody z davnej minulosti, kde sa miesto,liecenia vsetko amputovalo=vyrezalo.

zubina

Mám za sebou všetky vyšetrenia USG,magneticku rezonanciu,a lekarka mi dopočula ostranenie cycty z prsníka.Chcela by som sa opýtat,či by časom táto cysta nezmizla.Mamina zomrela na rakovinu prsníka preto pani doktorka odporučila odstranenie.dakujem

janab

Cysty sú neškodné. Tak ako v prsníkoch, môžu sa vyskytnúť kdekoľvek v tele. Cysta je väčšinou gulička naplnená tekutinou, ktorá môže aj sama spontánne zmiznúť...časté sú cysty na maternici a často aj samé miznú (prasknú)..