ako sa trafit?

ratko

Uf tak si zasviet prepac ale to zalezi na babe ked nechce neche alebo neni vlhka vsetci maju pravdu s casti :> hmm so svetlom je lepsi sex ako bez poradim :>

tyhfle

ja som to chcela aj po prvykrat a neslo to tam!proste musis priatelku vzrusit tesne pred tym (najlepsie fakt tymi prstami a dotykmi)a pojde to.

ninuska

moj priatel si pomaha rukou allebo mu pomozem aj ja,a nemyslim ze ked to robili po prvy krat a po prvy krat mu ho tam neslo dostat tak to nechcua niesu pripraveny

aha

ak mas takyto problem, tak nech ti pomoze priatelka. Moja priatelka ho napasuje sama. Viem to aj sam ale lepsie je ak to urobi ona. Aspon som si isty, ze to chce.

lenočka

Poradim Ti. Ak by ste boli na to obidvaja pripraveny.Tak s tym problemy urcite nemate.Spytal si sa svojho dievcata ci to naozaj chcela?A mozes len dakovat, ze sa nic nestalo, ze ste obidvaja cistty. Prajem Vam cistotu do vasich vztahov.Lenka

tyhfle

no babenka mozno nebola dost vlhka..mne sa to tiez stava s frajerom, tak si ho tam vacsinou "zapasujem" samaa najprv treba [pomaly a pojde to. ked to nevies najst si pomoz rukou;)