fobia z verejneho vystupovania.....a lieky....

Príspevok v téme: fobia z verejneho vystupovania.....a lieky....
evicka85

Uz takmer rok navstevujem psychologa,pretoze mam fobiu z verejneho vystupovania.Studujem na VS kde su prezentacie na dennom poriadku a ja sa im zatial uspesne vyhybam...psycholog mi zatial nepomohol,no docitala som sa,ze navsteva u psychiatra by mi mohla pomoct,ze existuju nejake tabletky,ktore mi pomozu utlmit a potlacit moj problem...stretli ste sa dakedy s niecim podobnym?dik za vsetky nazory...

makra

caute baby, ja som mala na VS ten isty problem, potom som zacala robit a mala som viest prezentaciu projektu.....3 dni ma prehanalo, potom prisiel den D, jasne, ze som bola cervena, koktala som, nevedela som, kam sa mam kukat, vsetci na mna cumeli a potom prisiel ten okamih, ked som si uvedomila, ze aj oni su len ludia, co na tom, ze vyfinteni v oblekoch a s vaznymi tvarami...trochu mi to pomohlo a cim dalej tym viac som naberala odvahu a na konci prezentacie (2 hodinovej) som bola ako ryba vo vode...tak si to vyskusajte na VS, kym o nic podstatne nejde, lebo v praxi pojdete na ostro...lutujem, ze som sa tiez vyhybala takymto seminarom, este ked som bola na VS, presne ako vy, drzim palceky

katika88

No dost dobre ta chapem ja som prezivala v skole presne to iste a este aj prezivam bo tiez som na VS teraz a mame aj prezentacie.Vacsinu sme robili vo dvojiciach tak sa to este dalo ale mali sme aj jednu z angliny kde sme prezentovali kazdy sam, tak to som mala vazne infarktove stavy.Normalne som celu noc pred tym ani oka nezazmurila no ale prezila som to nejako.Tabletky by som do seba nepchala a nezda sa mi ze existuje cosi take co by pomohlo.Ja som skratka taka povaha uz od detstva tak moc neverim ze to zmenia nejake tabletky.Treba to len nejako predychat a skusit mysliet na nieco pekne co ta caka potom.Ked mas frajera tak skus napriklad mysliet jak vam bude fajne az budete spolu...