Fungujuca dieta..?

Príspevok v téme: Fungujuca dieta..?
elisabeth_

-Táto diéta sa drží 2 týždne.
-Úbytok hmotnosti až 8kg.
-Musí sa vynechať cukor, sol alkohol

1.deň PONDELOK
RAŇAJKY: čierna káva

OBED: 2 vajcia natvrdo, 2 paradajky, 1 celozrnný rožok

VEČERA: 1 prírodný rezeň kurací/morčací

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju
2.deň UTOROK
RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 1 prírodný rezeň kurací/morčací, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: 1 veľký ananás, 1 nízkotučný jogurt

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN
3.deň STREDA
RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja

VEČERA: 10 dkg šunky kuracej/morčacej, 2 paradajky

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju
4.deň ŠTVRTOK
RAŇAJKY: káva, 1 celozrnný rožok

OBED: 1 prírodný rezeň kurací/morčací, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN
5.deň PIATOK
RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED:
2 paradajky, 1 celozrnný rožok
a.) 1 konzerva tuniaka bez oleja, hlávkový šalát, jablkový ocot
b.) dusená ryba, uhorkový šalát

VEČERA: 20 dkg šunky kuracej/morčacej, ovocie (okrem banánov)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju
6.deň SOBOTA
RAŇAJKY: čaj s citrónom

OBED: 2 vajcia natvrdo, 2 paradajky, 1 celozrnný rožok

VEČERA: čokoľvek, v akomkoľvek množstve (ale netreba preháňať :-)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN
7.deň NEDEĽA
RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 1/2 grilovaného kurčaťa, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: 2 špargle (varené), 2 paradajky, 1 celozrnný rožok, ovocie (okrem banánov)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

Co na nu hovorite???

lenovo

sklamem vas kocky tuto dietu sme drzali s kamoskou asi tak pred dvoma rokmi slubovala zazraky ja som ani raz neporusila davala som si aj male porcie toho jedla co je tam ta sobota ze cokolvek tak tom som si dala iba zeleninu a ani ciarka po dvoch tyzdnoch takze je to blbost a nefunguje teda aspon podla mojej skusenosti ale tak ak vam pomozem tak vam drzim palce a inak tie dva tyzdne sa to da v pohode vydrzat

Viva19

Ovocie na večeru? Veď to úplne nesprávne. Cukry z ovocia sa už nestihnú spáliť a uložia sa fo forme tuku. A okrem toho si pekne spomalíš metabolizmus.Začni radšej oslovením profesionálneho poradcu. Váhu si upravíš pohodlne, bez hladovania, podpora po celú dobu redukcie je samozrejmosťou.

Klikni na -odkaz odstránený- a získaj zdarma návod na zdravé chudnutie bez jo-jo efektu

baroda

uz ste to vzdali? ja od zajtra idem na tuto dietu + aspon 3krat do tyždna na 1,45hod do fitka.. dufam že schudnem aspon 5kg. mam 161cm a 55kg.

elisabeth_

betka : neviem ako ostatny ja tuto dietku ešte držim a planujem aj držat .. až do konca:) tažke kludne sa od zajtra pridaj :)

betkaaa

ahojte skusi to niekto od zajtra so mnou? alebo pokracuje este niekto? potrebovala by som tych 7kg tak prida sa niekto???

alchamilka

a ešte niečo ak je málo vláknini rubé črevo je "špinavé" znečistené a nakoniec smrť začína v hrubom čreve

alchamilka

psylium je čistá vláknina preto vyzerá dobre a je v strave ak pakáme stále mäsko a rôzne zbytočnosti vlákninu nemáme a tým pádom sa sťažuje trávenie... vláknina je najmä v ovocí a zelenine ale aj v celozrnných produktoch atď. Vláknina je nevyhnutná pre zdravé trávenie... a psylium je nejaká "nýhrada" pre príliš pohodlných ľudí ale je to čisto prírordný produkt tak pokoj :) cena okolo 2,80 € neviem okolo 3€ pije sa dvakrát denne pol hodina pred alebo po jedle

elisabeth_

no tak ak tuto dietku budeš dodrzovat tak za 2 tyždne mas tych 7 dole :) dufajme teda že funguje. ja chcem dake 4kg. a to psylium kolko stoji v lekarni? vyzera to dobre:)

zuzinka 20

no jasne aj takato vlaknina je super..ale ja mam rada psylium lebo tak nabobna a zapli zaludok a creva:))..
ja by som rada tych 10:D..no ale potesi aj 7 s touto dietkou:)

elisabeth_

k tej vlaknine.. ja som si kupila normalne vlakninu v tabletach nie tu psylium to je jedno ci ?
a jasne ved toto neni nejaka draha dieta alebo čo podla mna je dobra, zdrava len sa aj hybat treba.. ja idem zajtra do fitka na beziaci pas a spevnovat ..kolko kg chceš schudnut?