Hrcka pod bradavkou

michalko123

Dobrý den ako to čitam mam čudní pocit mam 12 rokov a mam na pravej bradavke
Niaku ako to poviem no taku ako keby gulicku len vi to tu vravite hrcu ci ako .. Mama otom vie mal by som otom informovat doktorku???

paganstorm

no k lekárovi by som pre istotu zašla, ale myslím že najskor pojde len o tukovu hrčku a netreba sa ničoho bať :-)

mia205

Neviem, najprv som sa dost bala ked som si tu hrcku nasla, ale ako vidim, je tu kopec tinedzerov s podobnym problemom. Za aky dlhy cas asi ta hrcka zmizne????

nika_111

ahojte, mám 11 rokov. Pod ľavou bradavkou som si nahmatala malú hrčku, ktorá na dotyk trochu bolí, je to to taký čudný pocit.

Za skorú odpoveď Vám ďakujem.

Vitaliy

Veronika: Od tých poznámkach o rakovine čo som čítal ked som sa bál najhoršieho sa mi teraz zídu.

To čo máme je benígny nádor (neškodný) možno to ani nieje on, podla jeho prípadu.

Ako sa môže nezhubnosť zmeniť na zhubnosť?
Nechcem robiť machra a nepreukazovať úctu voči starším. Ale myslím , že to percento je malé.

Vitaliy

Ja som si myslel že som sám ale ako čítam sú to desiatky detí ako ja ktorý to majú presne tam kde ja. Môj systém.

Týžden to liečim podla rád tu na fóru (zatiaľ úspešne) a keď nie poviem to mame a pojdeme k doktorovi.

Danuška3: ďakujem za zkľudnenie ma.

veronika215

ano povedz to mame môj manžel to mal operovali mu to nie je nič ale treba to liečiť aby sa to nezvrhlo na rakovinu,