17 tt a zalahnute v uchu

xxxxxxxxxxxx

Ja som mal tiez podobny problem ale doslova som nepocul uz skoro vobec nic. Pouzival som vatove tycinky a tie mi zatlacili maz az tak ze som nic nepocul ... siel som k lekarke precistila mi to az som sa hanbil kolko tam bolo sajrajtu a dokonca pocujem este lepsie ako kedykolvek predtym :D

hanelka

ahoj spenat. tiez som v 17tt a mam asi od 6 tt tiez zalahnute v usiach, nie stale, iba obcas a nepomahalo ani prehltnutie. Som toho nazoru, ze je to sposobene hormonmi, ktore zahustuju v tehotenstve hlieny v tele, ktore ti napr. aj zahustia hlien v krcku maternice okolo 7tt a urobia tak hlienovu zadku, ktora sa otvara pred porodom. ak si aj alergik-caste priezracne sopliky z nosa a zatekanie, tak o to viac to suvisi s tymi usami. po tehotenstve ti to prejde.
Mne momentalne pomaha, ked sa normalne predklonim a prehltnem v predklone. To u mna fungoje aj ked iba na kratko, ale potom sa znova predklonim a zase to funhuje,hihihi Len si davaj pozor na verejnosti, aby si nevyzerala ako dilino, co sa stale klania.hihihi Inak to podla mna nie je nic vazne, pokial ta ucho neboli, to by mohol byt zapal. Tak vela stastia!

AdamKrt

Alebo v lekarnach predavaju Audispra ci Aurecon na cistenie usi...

Alebo univerazalne mozes pouzit striekacku, ci klistyrovy balonik....

Nieco taketo napustis vodou a striekas....:
www.avelmak.sk

Ale dalo by sa to vycistit aj s flasou, co ma sportovy uzaver. Ako Mattoni sport alebo 0,75L modry Rajes co sportovzym uzaverom. Flasa sa da stlacit a ide z toho prud vody ako zo striekacky.

Staci ist do vane, napustit do flase vodu a podho...

isabella

usni lekari dokonca zakazuju cistit usi vatovymi tycinkami a ked, tak len zvonka ak by usny maz doslova vytekal... inak si ten maz zatlacas dovnutra a moze sa ti tam rokmi vytvorit az taka zatka a mozes mat velke bolesti... na vyplach usi by som v tomto pripade isla, alebo aspon na kontrolu, ci je to ok... na tehotenstvo to vplyv podla mna ziaden ale nema

AdamKrt

Usny maz. Musis lepsie cistit usi. Niekedy uz nepomoze ani ta vaticka na palicke.

Potom nastupuje vyplach ucha vlaznou vodou. Potrebujes na to nejaky kastrolik na zachytavanie vody a velmi hrubu striekacku, taku konsku. Nic sa neboj, normalne mozes pomaly striekat prud vlaznej vody do ucha. Podstupil som to niekolko krat a tiez som to robil.

Vyplavia sa Ti take usadeniny, ze by si neverila. Uvidis, ako sa zlepsi sluch.

Niekedy sa tak stava, ze aj ked si cistis usi, ono Ti to tam oblepi a zhorsi sa Ti kludne aj sluch. Staci preplachnut, ale povedzme aj 3-4, ci 5x krat za sebou, podla toho kolko toho ide. A budes pocut uplne normalne. Ziadny vplyv na tehotenstvo to nema...