Krvavy vytok mimo menst.

Príspevok v téme: Krvavy vytok mimo menst.
lenkaa123456

menstruacia mi zacala 9.9. trvala asi 7dni, bola taka stredne silna ako obvykle. no po menstruacii som mala trocha viac bielo-priesvitneho vytoku ako obvykle a teraz asi 4 dni mavam vytok s krvnymi zrazeninami, alebo svetlo ruzovy vytok. HAK neberiem ani som nikdy nebrala.
je to len nejaka zmena cyklu alebo co by to mohlo byt?

Sejina

Včera som mala intímny vzťah a potom som išla na vecko a na nohavičkách som mala krvavi vitok čo to môže byť? Mala som menzes 5.6.j tri dni .

Tintuš

Ahojte, mam 15 rokov a nemavam este menstruaciu, beriem antibiotika augmentin lebi som bola prechladnuta. O 2 dni mi zacal ruzovy vytok ( dovtedy som mavala len biely, lrbo som mala kvasinkovu infekciu) a dnes zacal krvavy, no neni to menstruacia... Čo to moze byt je to ako sopel, len krvave trochu. Moze to byt antibiotikami?

paty

Dobry den mam taky problem pred 5 dnami mi skoncila menstruacia a posledne dva dni vzdy po sexe s priatelom ide zo mna slabo ruzova krv,vytok.ale neviem kvoli comu nikdy predtym sa mi to nestalo inak sa snazime o babo ale nedari sa nam dakujem za odpoved

44Deni44

Dobrý deň,
prosím Vás,niekto kto už navštívil tú pani Sťaňovú (bylinkárku), mohli by ste sem napísať prosím aspoň jej ulicu? Ďakujem

Noemyyyyy

Dobrý deň mám 20 rokov no stále týždeň najviac dva po menštruácii sa mi objaví tmavočervený až hnedý výtok, ktorý trvá 3 až 4 dni. Viac nie. a občas cítim aj bolesť v podbrušku. No a pri poslednom sexe s partnerom ma to dokonca bolelo. Neviete mi prosím Vás poradiť čo to môže byť a či je nutné navštíviť lekára??? Ďakujem

patus

Ahojte potrebovala by som poradit od kazdej skusenej tehulky byvalej snazilky alebo maminky. Test som si nerobila ale mam podozrenie uz dlhsie ze asi som v tom menstruacia meska mala som ju naposledy v septembri lenže mne vždy meškava ale ešte nie takto dlho vždy tak mesiac-dva. mam krce v bruchu kazdy vecer ked si lahnem do postele, vcera som aj vracala jem stale sladke a neviem ako sa to da zistit bez testu?a ešte by som bola zabudla teraz my začal ist odtial dole taky červeno-hnedy výtok mam stale vložku ale na vložke nič nieje len keď sa utriem prosim surne o radu

savana

mam 35 rokov a prvy krat mam stipanie ked mam mocenie a utrem si krv. uz dva dni to trva. može to byt stresom? dosť casto chodim na wc a je to dosť neprijemne. urologicky caj by mohol pomocť. dakjem za dobru radu.

Sisí8888

bolo mi povedané že to može byť stresom, zmenou počasia , tak uvidím že či mi to prejde a či sa to bude opakovať ... ale už raz sa mi to stalo a prešlo to do 5 dní ...