zápach z úst

Ivka 1

Pravdepodobne pôjde o žaludočný reflux.
Zvierač žalúdka nedoviera úplne a keď sa
žalúdok naplní viac, potravu prepúšťa naspäť. Jedine lekár gastro-enterológ sa
k tomu vyjadrí najlepšie.

nela

Ahoj baby! Mojej 5ročnej dcérke často zapácha z úst, už viackrát sa mi sťažovala, že keď sa dobre napapá, tak sa jej to občas vráti naspäť, ale že ju vič nepáli, nebolí, len sa jej to vráti a ona to zas, chúďa, prehltne. Asi by som mala ísť ku tomu gastroenterológovi, že? Ja už mám strach z doktorov, hlavne, čo sa týka detí, lebo vždy beháme ako blázni, na nič sa nepríde, akurát sú decká stresované, ale s týmto by som asi mala. Poraďte, prosím!!!

kiki

ďakujem za rady. Dostala som aj radu, že zápach podobný acetonu signalizuje cukrovku. Syn sa chodí na nefrologiu kôli
neurčenej erytrocytúre. Može to mať spojitosť? Je možné, že z takých vyšetrení moča krvi by sa to nezistilo?
Ďakujem

ethel

odporúčam skúsiť detského gastroenterológa.Môže mať aj reflux-neuzavrie sa príchlopka na žalúdku a žalúdočný obsah sa pohybuje po celom pažeráku,alebo môže mať zápal žalúdka z prítomnosti helikobactera...

bobka

uz som pisala, ale to je pre dospelych tie cili papricky, davajte mu jest susene slivky, to pomaha, treba zjest tak hrst denne a zubne pasty Meridol a Elmex, dostat kupit v lekarni, tie treba striedat. Podla mojho nazoru to je od travenia, mozna od casteho brania antibiotik