Strasne

sojovemlieck

1. negativní vztah k sobě, k jídlu ||||||||||||||||||||| 64%
2. mentální anorexie ||||||||||||||||||||||||||| 85%
3. bulimie ||| 0%
4. záchvatovité přejídání |||||||||||||||||| 57%
5. deprese |||||||||||||||||| 50%
6. perfekcionismus ||| 8%
7. nedostatek informací ||||||||| 20%

baby mam pruser ? kam ku psychologovi co robit

LadyOpium

máš pravdu čo si budeme klamať nechcem sa vyliečiť ani pribrať pretože som spojná so svojou 45klovou postavou a nedá sa mi byť spokojná s viac kilami psychitrička do mńa pindá nech jem a negrcám a dnes som sa prržraal a njede mi grcaT LEBO Sú MOJI DOMA A SERE MA TO BOHA ZASE PRIBEREM

zuzka1911

nebude, pretože vyliečiť sa neznamená pribrať !!! ale zbytočne Ti to asi budem písať, keďže NECHCEŠ !!!

tinka86

Aj ja suhlasim so zuzkou1911. Mám taky isty nazor. Mam tiez 24 rokov, tiez som presla vsetkymi obdobiami - lepsimi ale aj tymi horsimi ako boli anorexia, bulimia a prejedanie. Suhlasim, ze jedinym sposobom je z toho vsetkeho sa dostat hlavne CHCIET. je to velmi tazke, a neda sa z toho dostat hned, ale ked aj spravis chybu, je to zakopnutie, ktore musi prist a ty musis ist dalej za svojim cielom. Nehovorim, ze som na tom dobre, ale robim vsetko pre to, aby som sa z toho dostala. Uz som si vytrpela dost a chcem zit zivot ako ziju aj iny.
Ja som zas asi rozdielny typ od zuzky. Ja si musim jedlo dôkladne naplanovat. Ale robim to tak, ze plan predstavuje zdravy jedalniček, ktorý ma zastupenie vsetkeho. Môj ciel je viesť zdravý životný cieľ a verím, že sa mi to podari. Som si vedoma toho, že samo to nepride a musim to zvladnut. Ved to zvladli aj mnohe ine. Viem, ze pridu este mnohe zakopnutia, ale aj to je sucastou cesty za dosiahnutym vytuzeneho ciela.
LadyOpium, urcite to je tazke, ale nechceme ti zle, len musis pochopit, ze stracas cas a ked budes starsia tak budes lutovat, ako si stravila najkrajsie roky zivota tak ako to lutujem ja. Viem, ze na to vsetko musis prist sama, ako som na to prisla ja a bohuzial teraz sa z toho vsetkeho dostava omnoho horsie akoby sa z toho hnusneho kolotoca dalo dostat na zaciatku.

zuzka1911

ahoj LadyOpium,

prečo si myslíš, že Ti nejde z toho kolotoča von ? podľa mňa je to len z jediného dôvodu - nechceš !!! strašne sa bojíš priberania, chceš byť chudá... neviem, z Tvojich rečí mám pocit, ako keby Ťa to bavilo. viem, že píšeš, že Ťa to nebaví, ale čo reálne si urobila preto, aby si sa vyliečila ? a prečo mi nikdy neodpíšeš ? odpíšeš len dievčatám, s ktorými (mám pocit) sa chceš pretekať, že ktorá bude chudšia alebo ja už neviem. ja som si tiež prešla aj anorexiou, aj bulímiou a presne viem, o čom to je. zaoberám sa tým už 10 rokov. nie som stále OK, ale aspoň pre to niečo robím. jedlo si hlavne neplánujem, lebo potom, keď zješ nieco "neplánované" prídu výčitky a potom následne vracanie a to je ten celý kolotoč. po druhé, vôbec sa nevážim. ak mám blbý pocit, idem sa prejsť alebo si zapnem hudbu. ak mám pocit, že tie gate sú mi nejaké menšie a mala by som mať z toho depku, dám si legíny... odkedy nevraciam, cítim sa lepšie, vyzerám lepšie a nie ako vygrcaná krava bez nálady, bez života... dá sa so mnou aj zasmiať... ja neviem ako Ti pomôcť. my Ti môžeme len poradiť, pomôcť si môžeš len sama !!!! máš 16 a celý život pred sebou. ja mám 24 a dosť času som si doslova presrala zaoberaním sa tupým žrádlom, ktoré si máš užívať a nie vyčítať každé sústo.

LadyOpium

ja som akurát bola grcať:(( sestra mi ponúkla koláč a namiesto 4 plánovaných som zjedla 6neplánovaných a tak som išla grcať nenávidím ke´d zjem niečo neplánované potom to ide von ale sere ma to že sa ničím TAKTO SA TO NEDá BYŤ FURT PREBOHA

ammanda

doriti ja uz tiez minam denne 20 eur na jedlo. to je des :( vacsina z toho cokolady, keksiky, cipsy, chrumky....to musi skoncit!!!

LadyOpium

ja za každý kúsok jedla 10brušákov a chcela som tolko kíl ako spolužiačka pritom bola o 10cm vyššia a ke´d som pribrala bála so msa že potom už nikdy neschudnem an keby nwm čo

medvediik

ani nevrav, ja som si vsetok jedlo nosila do iby,a tam som ich schovavala aby som ich nemusela zjest,a potom ked nikto nebol doma tak som to dala psovi alebo odniesla niekam... ale v takej miere ze napr. caj som si nalievala do sacok..