Preco nedokazem dosiahnut orgazmus?

Príspevok v téme: Preco nedokazem dosiahnut orgazmus?
tojejednokto

Mam taky problem. Ked sa s priatelom milujeme, nedokazem sa spravit. Neviem, kde je chyba. Som neskusena, je to moj prvy sexualny partner, takze sa len zatial "ucim" (styk som mala asi 6krat). Ale co ma mrzi, jednoducho neviem preco nedosiahnem orgazmus. Ani drazdenim klitorisu, ani vaginalny. Minule som v posteli uz musela hrat divadlo, ze som sa spravila, pricom tomu tak nebolo a mne to bolo uz trapne. Lebo predtym, ma priatel hodinu a pol lizal a ja ako kamen. Ziadny pocit, nic:( Ale ja to takto nechcem a neviem co mam robit...

Jovanka

oralne nemavala som problem, ale bezny kojtus problemom bol a to strasnym ale nastastie mi sestra poradila ze jej po porode velmi pomohol sa nastartovat lubrikant durex od superlove lebo zlepsil prekrvenie a citlivost pozadovanych miest a u mna pomohol tiez a to perfektne odvtedy uz len s nim a pocet orgazmov sa rovna jeden a pol nasobku sexu

123janka456

čauko kakauko :) chcela by som sa spýtať ked tu tak čítam toto... nemám problém sa spraviť keď ma líže a lepšie mi je aj keď som ja na nom ale ako ide on na mna tak sa musím pretvarovať že som sa spravila lebo to je neznesitelné... nemôžem sa spraviť a necítim niekedy vôbec nič... žiaden pociť proste nevzruší ma to... dokonca som niekedy až tak suchá že ma to bolí na začiatku a potom už sa to tahá celí čas a nespravím sa... neviete ako to zmeniť ked ja sama neviem a hovoriť mu ako to má robiť mi je blbé aby sa neurazil predsa len každy si myslí že je pán dokonalí a vie to... aj ked opak je pravdou niekedy :/

neviempreco

Ahoj nebojj sa , to si este nezazila nicc ked si mala sex iba 6 krat, ja som s partnerom 2 roky a mala som ho len raz ale som sa rozhodla ze mu poviem presne co sa mi paci viem bolo to divne hovorila som teraz to potom to toto nie a pak ked mu vsetko povies ako to je lepsie on najde ten G bod a budes v siedmom nebi, nehanbi sa komunikovat to je hlavne, viem ze sa hanbis mu povedat co robit ale ver mi on bude cely rad

izotop

Vzdy, ked ste s partnerom v postely, priprav si pod vankus cokoladu. A ked on uz bude, tak ty si rozbal cokoladu a zjedz ju, aby ti to aspon trochu pripominalo orgazmus...

654 654

ja som takisto dosiahla 1x orgazmus pri sexe az po polroku. Ked som prekonala zabrany a hambu a zacala som sa pocas sexu este sama drazdit na klitorise. A tak to robim doteraz a je mi super :-)
A este zavisi aj od polohy. Zo zaciatku mi to slo len v jednej a az postupne v ostatnych. Pred partnerom som ziadne divadlo hrat nemusela, nastastie bol dostatocne rozumny a tolerantny, preto sme dnes uz manzelia :-)))

tojejednokto

dakujem za prispevky, upokojili ma. Uz som si myslela, ze s tym ma problem len ja. Pokusim sa na to nemysliet. Diky

n....

ahoj poviem ti len toľko netráp sa!!!! Myslím si že nie len ja ale aj ostatné baby a určite aj ty.. tento problém zažili.. ja som s partnerom.. už vyše 3 rokoch a prvý krát som sa spravila pri sexe až po vyše polroka sexuálneho života.. pýtala som sa na to aj lekára bola som zúfala.. a aj sklamaná pretože som si to všetko inak predstavovala.. ael je to ako ked dieťa sa musí naučiť chodiť tak aj ty sa to musíš naučiť.. len rpi tom nemôžeš myslieť pri sexe že jeminé už sa chcem spraviť prečo to neprcihcáza... a vzdávať to... Môj prvý orgazmus ani neviem ako prišiel.. jednoducho bol nezabudnuteľný.. aj ja som hrala divadielko lebo to bolo blbé a nechcela som aby partner smutil.. a aby som všetko pokazila ale raz som si povedala dosť a jednoducho som prestala predstierať orgazmus.. a partner už vyčerpany jednoducho prestal pozrel namna že čo je to so mnou naštval sa pritlačil mi ruky a ako keby ma znasilnil a ani neviem ako za pár sekund som sa spravila.. bola som bez seba.. jednoducho neni si ešte vyspelá po sexualnej stránke aj ked máš veľa alebo málo rokov.. len nemysli ten sex.. uvolni sa a určite nemysli ... ježiš ako vyzerám ježiš páčia sa mu moje pršia.. atd.. zavri oči.. chyť ho.. cíť jeho telo.. a hlavne nelež ako skamenela.. ael hýb panvou nadvyhni ju.. stiahni ak to vieš tak tie svali.. a nemysli na orgazmus... ak by to na teba išlo tak určite nie že jeminé to by mohlo byť ono... niee lebo to aj rýchlo prejde ale zavri oči chyť ho.. pritiahni si jeho hlavu a bozkávaj to ako vo filme a uvidíš :) a hlavne trenuj.. ja sa lahšie spravím ked mám pravidelne orgazmus (treba aj v sprche doma) ako keby mám čakať týžden na sex.. tak to ťažko ide.. tak držím palce