B12 - injekcie

haha1425

keď chcete pribrat zacnete chodit do posilky a cvicit s tazkimi vahami (postupne pridévat) a kúpte si doplnok -Gainer to je na pribratie.... (rucim ze priberete) ale musite dodrziavat aj normalnu stravu

monikakr87

moj tip na rychle pribratie: nesportuj casto, konzumuj pred spanim hlavne mastne jedla, nezabudni na hranolky, slop vela piva a sedavaj pred telkou...kamo nepriberes vratim ti penaze

ferko24

Ahojte mam 28 rokov .uz od 17tich rokov sa snazim priprat a vyzerat ako chlap vzdy som mal postavu ako baba chudy stihli .jedol som aj vitaminy bral aj injekciu b12 a nikdy nic no n vianoce 2011 som sa dopatral ku jednej doktorke na kramaroch ktora mi dala listocek co si mamkupit
pangamin
chlorella
b-komplex forte
---tieto veci sa daju volne kupit v lekarni
pangamin 2.50eur chlorela podla kusov ja mam 400kus-za 14eur
a este pritom mi vypisala injekcie b 12...cize tieto styri veci zabezpecia pribranie a kazdy den sojove rezy si kupujem a tri krat za den glukozu cmulam (hroznovy cukor) za Dva tyzdne som pribral 2,5kg

Phali

tak dnes som bol u doktorky si dať predpísať B12 injekcie...budem chodiť 3x do týždňa ale chcem sa spýtať po koľkých týždňoch začnem cítiť zmeny???alebo ako to funguje, kto ma s tým skúsenosti...ďakujem

jatakisto

ja mam tiez chudu postavu a rozmyslala som nad B12 injekciami. Mam 160/47kg ...ale vyzeram hrozne, trcia mi rebra,chcela som pribrat tak do 10kg (aj 5kg by postacilo). A takisto sa neviem rozhodnut ci si ich dat pichnut alebo nie. Ako to vlastne funguje? lekar naordinuje urcity pocet kusov? alebo sama od seba rozhodujem kedy prestat?

RNG

B-12 prichadza aj v tabletkach(lozenge) pod jazyk, kde sa absorbuje az vyse 80%. V doplnkoch sa cez zaludok znici vyse 98% tj jedlo a bezne tablety nie su zdrojom na dostatocne davky.
Pod jazyk(sublingualne) dochadzaju lozenges az z 5000 mikrogramami(5 mg) co je znacne silna a ucinna davka.
Pod jazykom sa drzia bez prehltania aspon 10 minut alebo az sa kompletne nerozpustia.
Bezna forma je cyanocobalamine, ale lepsia je methylcobalamine, totiz na tuto aktivnu formu ho telo musi aj tak premenit.

ada1989

Chcela by som sa spytat.Moj priatel minuly tyzden vybral B12 v injekcnej forme. Je velmi chudy, a pritom papa vzdy a vo velkych davkach a vobec nepribera. tak chcem sa spytat ci mu to pomoze alebo moze brat aj bekomplex alebo nieco ine????dakujem