B12 - injekcie

Gima

Na upravu funkcie čriev a žaludočných štiav je treba piť acidofilné mlieko. Upravuje kyseliny v žaludku.
Injekcie B12 obsahuju vitaminy B, ktoré sú všeobecne prospešné pre svaly, rast a vývoj.

celio

nemusis si dat injekcie, vyskusaj v tekutej forme, ja mam z vitarian B12, lepsie sa vstrebava ako tabletky, mne pomohli tie kvapky

Lukyno1802

Proste potreboval by som poradit ohladom tych b12 , lebo chcem proste svoje kila spät. Lepsie som sa xitil vtedy aako teraz, najhorsie na tom je to ze ci sa oplati mi ich brat ked nezistili mi ziadnu chorobu a vaha proste zmizla prec... Diky

Lukyno1802

Ahojte, chcem sa spytat, mal som zhruba asi mesiac riedsie stolice, bolesti ziadne, ked som nieco zjedol za chvilku som bol zase hladny akurat mi potom v xrevach bublotalo. Bol som na gastro vysetreni no hadica v zaludku nezistila az po zaciatok tenkeho creva nic. Rapidne som zhodil z vahy zhruba 8 kg za ten mesiac, je pravda ze okrem ryze a cajov som nic ine skoro nejedol ale po nejakom case sa mi naordinovali probiotika, kedze stale vsetky vysledky mi vychodili v poriadku , ci stolica ci krv ci sediment, dokonca aj stitna zlaza vse bolo v poriadku, celiakia, helikobakter taktiez nepotvrdeny. Po nejakom case sami trocha stolica upravila po probiotikach ovsem, ale dva tyzdne na to vysoke teploty, hospitalizovany som bol v nemocnici a tam mi taktiez nic nezistili iba jedno, a to ze sa mi straca imunita ale z coho to uz nevedia tak ma odporucili na imunologiu a tam sa treba mesiac a pol objednat vopred, tak ak dakto ma stymto skusenost prosim poradte.

Iveta Michael

B12

a koľko máš teraz rokov ešte napíš.. vekom totiž človek akosi vždy naberie,niektorí aj v puberte..