Neviem ako zacat chudnut

Príspevok v téme: Neviem ako zacat chudnut
andrea_303

Mam vysku 175 cm a vahu 96 kil teda moje BMI je viac ako 30 takze by som mala zacat chudnut co sa mi vobec nedari. Ja viem ze treba jest zeleninu a ovocie a hybat sa ale ked mne ta zelenina vobec nechuti...alebo skor chuti ale v takej upravenej forme ze to uz zdrave potom nie je. ani neviem ako som tak pribrala ked ja mavam len obed a veceru. Chcela by som schudnut do februara aspon 15 az 20 kil lebo ideme na dovolenku a neviem ako vzdy ked sa dam na dietu poobede uz nedietujem.

iwus93

Mate59
snažím sa jesť také potraviny, ešte aj so stredným glykemickým indexom ake ked vidím tie sladké a ešte ako sa všetky štíhle baby napchávajú tak si aj ja dám, poviem si že: však prídem a vycvičím to doma, aj ony sú štíhle a dajú si sladkosť

mate59

chuť na sladké máš asi preto, lebo nemáš vyváženú hladinu cukru v tele počas dňa.Ak začneš jesť potr. s nízkym glyk.indexom,viackrát za deň sa stravovať,chuť na sladké sa skoriguje.

iwus93

Javitalita
mohla by si napísať ešte raz ten odkaz?
A ten poradca vie ako zahnať chuť na sladké? to ma najviac trápi

javitalita

suhlasím...jesť treba pravidelne...
a strážiť si kalórie, ale je to namáhavé celý deň počítať kalórie v jedle...
mne pomohla poradkyňa na zdravú výživu...
vrelo odporúčam
-odkaz odstránený-

iwus93

Tescoro
treba jesť pravidelne, hlavne si daj výdatné a vyvážené raňajky, a jedz každé 3 hodiny v menších množstvách
Inak to ani ja neviem sa zbaviť sladkého :( dnes to tiež nebola výnimka a to som sa držala celé doobedie a potom ked bola obedová prestávka tak som si z bufetu zobrala Kinder Bueno a neskôr 3-bit XXL, ešte že nemám veľmi pomalý metabolizmus inak by som bola už asi ako balón mám 165 cm 47-49 kg, no ale chcem spraviť niečo pre svoje zdravie a nemať zanesené črevá, nechcem vedieť ako to tam vyzerá...

tesoro

...boze,pomozte baby...ja sa tiez chystam schudnut,ale kde je problem zo dna na den to odkladam,ze asi takto,chcem vylucit,sladke no to bude boliet najviac,problem je aj v tom,ze ja vydrzim nejest aj cele doobeda a potom,ked uz idem akoze trosku zjest,doslova sa nazerem a som tam kde som bola-nemam pevnu volu ,ako to dokazete??? 165-71

bambi25

ahoj,ja chcem tiez schudnut,mam 167 a 67kg,upravila som si jedalnicek tak aby som jedla malo kazde dve hodiny a zacinam s behanim,vcera to bolo v tej zime trapenie,ale citim sa lepsie a vela vody pijem,tak uvidime.

kuka

nedalo mi nenapísať..ja sa tiež snažím začať..mam 168 a 75 kg po 2 detoch, mám rotanu,ale neviem či cvičením na nej už niekto vytvaroval niečo na postave a okrem toho od zajtra začnem konečne rozmášlať nad tým čo jem..

aja05

no aj ja mam taky divny tvar postavy, tiez som na tom podobne...mam siroke boky kde mi uz pomaly kosti trcia, ale z tych sa uz schudnut asi neda, brucho by som potrebovala vytvarovat a hlavne stehna a zadok :D