Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

samko r.

Na močové cesty je medvedica, zlatobyl, breza, mydlica, urologický čaj, z tabletiek Furantoin, ATB Biseptol. Samozrejme, chrániť si obličky pred chladom.

babenka

samko,kde vezíš???
nevies nieco aj na tie oblicky?cajmi uz ide hore krkom.vcera som pila malo,a dnes tiez.len si na to spomeniem a uz ma natahuje.este mi tam narastie ten nerast :-(

alickaj

Silvias,ešte ma napadla jedna vec.Ked som mala problémy so žaludkom tak som užívala koren puškvorca.Dá sa vo forme čaju:1 zarovnaná čajová lyžička sa na noc zaleje 1/4 l vody a nechá sa vyluhovat.Ráno sa zohreje a scedí.Zohrieva sa len vo vodnom kúpeli.A užíva sa vždy pred a po jedle po l glgu.Čiže 6 glgov cez den.Ale ja som to užívala tak, že ráno som na špičku noža nabrala toho prášku,mala som ho pomletý,a zapila vodou.To som užívala na lačno a kúra trvá 3 týždne.A pamatám si, že mi velmi pomohol.A ináč,chvílu som tu nebola a ko ste to tu pekne rozbehli.

silvias

Keď už hovoríte o pľúcniku lekárskom
tak si ho rýchlo aj ja idem kúpiť dúfam že ho niekde zoženiem!!!!

babenka

samko,lekarka mi povedala,ze si nemam kupovat ine,lebo tam su aj dalsie mineraly a ine zlozky,ze mne staci len cisto to probiotikum,a to aj preto,ze mineraly nemozem,vies,v oblicke sa mi tvori kamen.takze mineraly nemam ziadne,kym si to nedam do poriadku.
musim nachvilu prec,tak potom sa ozvem.napis mi zatial.vdaka

samko r.

Babenka moja, akurát som ti išiel napísať, že sa máš šuchnúť na túto tému, kde sme sa rozhovorili a akurát si sa tu objavila. Nutrolin B poznám, sú to probiotiká spolu s vitamínom B, stoja cca 113 korú? Sú aj iné, účinnejšie, len bez Béčka. Tuším Bion3, alebo probion3. Babenka, uvar si čaj s pľúcnika lekárskeho. Je na žalúdok, aj dýchacie cesty.

babenka

samko,ahoj.mne dnes zobrali krv na chlamidie a mykoplazmy v plucach.dala mi ATB,lebo sa mi tazko dycha a hned som sa zapotila pri chôdzi, ale kasel takmer ziadny,len take suche obcasne zakaslanie,ako ked si potrebujes Hmknut,aby sa ti lepsie rozpravalo. mam si vraj kupit NutrolinB. vraj je to najlepsie probiotikum,ked mlieko nesmiem. vies o tom nieco?

silvias

Díky pekne všetkým za odpovede a za rady táto stránka je super a hlavne
pomáha ľuďom a to je hlavné všetko to čo ste mi radili skúsim určite!!!
Ešte raz vďaka Silvia