Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

ryba60

Poziadaj na tejto e-mailovej adrese o tel.kontakteste teraz. candalica@mail.t-com.sk .
Verím, že Ti tá pani zodpovedne pomoze.

samko r.

Veď to je na tom najhoršie. Preto je dobré, keď sa dajú rozbiť, lebo rozbitie je bezbolestné, bolí len ten odchod z tela von. Ja sa ešte niekde popozerám, či niečo kamene rozpúšťa, ale moc tomu neverím. Kamarát spomínal, že žlčníkové kamene rozpúšťa pitie citrónovej šťavy zmiešanej vo vode, resp. s vodou. Ale či obličkové niečo rozpúšťa, to neviem, ale zajtra pozriem a dám vedieť.

samko r.

A kde by si skákala. Keď je kameň veľký, rozbíja sa ultrazvukom a potom sa pijú tekutiny a algifen, aby sa roztiahli močové cesty, aby mohol piesok opustiť telo.

inka

ahoj silvika,stretlisme s auz davno na inych strankach a le zaujimalo by ma či maš stale tie iste problemy alebo niečo ine?čitam že hladaš niečo n adetoxikaciu ale zaroveň že sa liečiš od neakeho ličiteľa.ja si myslim že by si mla počkať a nenahanať to všetkymi kombinaciami ,všetko chce svoj čas a každa jedna liečba chvilu trva kym zaberue,čo je sice najhoršie ked je človeku blbo ale je to tak,maločo zaberie okamžite.ja som s aonoho času dala na liečbu homeopatiou,nebolo mi zo začiatku prave najlepšie ale klasicka liečba mi nezaberala tak som chcela vyskušať ja niečo ine,prešla som aaj zhoršenim stavu ,dnes je to lepsie ,ale chcela som ti len podla vlstnych skusenosti poradiť,daj všetkemu čas a priestor.na zapaly a detoxikaciu je velmi vhodny aj caj z brazilskeho pralesa,je to taka zmes bylin alebo tablety lisovane a znašich domacich pestrec a samozrejme stara znama zihlava.poznam aj kuru z cesnaku s olivovym olejom,rano na lačno lyžička čisteho olivoveho oleja so stručikom cesnaku rozotreteho.ale nie kazdy to znesie ,niekomu je to tazke na zaludok.ale ti co to vyskusali sa citili po 3 tyzdnoch ako znovuzrodeni.tak drzim palce nech nieco zaberie !

alickaj

Kdeže ste sa všetci stratili?Ja idem za chvílu cvičit tak zatial pá pá.Možno ešte večer nakuknem čo je nové.

babenka

samko.ale ja myslim na tie kamene.tie treba asi davat von aj inymi terapiami.pomoze len vela pit tych cajov co pises?mam aj skakat?

samko r.

Ozaj, sedavé kúpele v odvare z prasličky roľnej. To jak na bolesti krížov, tak na bolesti chrbtice aj obličky.