Detoxikácia pečene,žlčníka a žalúdka

silvias

Neviete náhodou po užití 3.kombinácie
antibiotík na Helicobaktera nemali ste neaké iné závažné problémy myslím zo žalúdkom alebo z niečím iným????

silvias

Človek už vôbec nevie čomu má veriť,ale
ja verím viac bylinkám ako tým liekom
čo predpisujú títo lekári stále neustále len lieky!!!

samko r.

Jasmínový čaj ak si dobre pamätám je na povzbudenie organizmu, Tak isto aj zelený čaj. Rozdiel ti urobí obyčajný čas lúhovania. Na ukľudnenie sa lúhuje do 3 minút a na povzbudenie viac ako 3 minúty a nemal by byť dlhšie lúhovaný ako 6 minút. A to máš, ako keby si si dala na noc kávu a silnú! Mária Trebenová odporúča každú bylinku lúhovať 1/2 minúty, mne sa to zdá byť dosť málo.

alickaj

Hovorí sa,že čaje sa majú striedat.Nemala by si pit dlhodobo jeden a ten istý.Ale že by nejako mohli bylinky uškodit si nemyslím.

silvias

Neviete náhodou bylinky môžu aj uškodiť ak ich pijeme zle????Človek už
vyskúša toľko toho len aby mu bolo lepšie!!!

silvias

Samko aj ja mám veľa byliniek doma ale ktoré a ako kombinovať to nieviem!!
Mynule som si kúpila jasmínový čaj a celú noc som nespala tak ma bolelo srdce a bolo mi nehorázne zle!!!
Neviem ako to kombinovať a ktoré bylinky sa dajú piť spolu!!!Bola som u jedného pána čo lieči a on mi dal kvapky ktoré su tiež z byliniek!!!

samko r.

Áno, dobromysel-pamajorán rastie aj v našom pohorí, a prvosienku-kaška, tá vyrazí zo zeme asi o 1-2 mesiace, je dobrá na žalúdok, aj dnu, prechladnutie. Obsahuje veľa saponínov. A to nehovorím na jeseň o šípkoch- najviac vitamínu C. Pokiaľ viem, obsahuje rekordné množstvo. Citrón zo šípok neobsahuje ani 1/10 -inu.

alickaj

Ten medvedí cesnak mám aj ja vo dvore.Za ten dakujem tiež ocovi,ani neviem odkial ho doniesol.Mám výborné miesto a vynikajúco sa mu tam darí.A už sa teším na jar,ked vyjde.Vela ho vtedy pojem.Skype sme mali,len potom sa nám zavírusoval počítač,syn ho opravil a skype nenahodil.A ja neviem čo s tým a chalani sú preč.

makra

hmmm, vsetko o bylinkach je pekne, ale co mam robit, ked som na ne alergicka? a zihlava..to ani nehovorim.....doktorka mi prisne zakazala pit bylinkove caje (ktore som si casto robievala)