Klimakterium

jajkafr

miroslava.m
moja mamka je tiež v klimaktériu a lekár jej tiež predpísal najprv Neurol a potom Lexaurin...
ako tu čítam vravíte, že vám zaberá Mabelle po akom dlhom čase ste pocítili účinky? a aké ste mali príznaky? ja som to mamke tiež kúpila, ale ešte to nezačala brať, pretože sa bojí, aby jej z toho nebolo zle... Mamka má návaly tepla, bola strašne depresívna, má búšenie srdca a vysoký tlak, ale nie stále, vystúpi jej vezme tabletku a pár dní má nízky...

petulienka

ja pouzivam uz dlhsie Mabelle a super. je tiez na prirodnej baze, ziadna chemia, ziadna hormonalna liecba... spinkam ako batola, ustupilo aj to teplo, co stale chodilo... odporucam :)

miloslava.m

este k tomu homeopatiku: bol si u neho na vysetreni minimalne 1 - 2 hodiny? mal si s nim dokladny pohovor? lebo ako som sa prave docitala na stranke alternamedica pod titulom homeopatia, tak to s tymi homeopatikami nie je take jednoduche. precitaj si ten clanok cely, hlavne tu druhu cast, kde sa pise o antidotach. ale dolezite je aj to predtym, kde sa pise, ako sa vlastne predpisuju homeopaticke lieky, podla coho. naozaj sa to oplati cele precitat. ja som sa o homeopatikach dozvedela vela noveho, co som vobec netusila. takze to, co ti on predpisal, by ti mal dat az na zaklade dokladneho pohovoru a vysetrenia. nie len tak ze tu mas a uzivaj.

miloslava.m

nemozem uverit, ze ti dal LEKAR! lexaurin. ved to je navykove svinstvo! to vysad co najskor. ked nemozes spavat, kup si v lekarni cisty melatonin, to ti pomoze. ale neuzivaj psychofarmaka, z toho pridu velke problemy, vacsie ako mas teraz.

inez 1123

kup si merilin - ja som pocitila ulavu hned pri prvej tabletke - je to cista priroda a bez vedlajsich nepriznivych učinkov. tiez som mávala príšerné nálady, bolesti, aj hlavy aj v podbrušku, tgeraz je to ako sen . dokonca aj navaly tepla su prec.