Gastroenterológia v Košiciach

ask00

Zdravím,

potrebujem poradiť dobrého gastroentoló/ga/gičku v Košiciach.
Hlavne takého, ktorý do Vás nedá hneď neviem aké hadičky ešte predtým ako Vás vyšetrí.
Odborníka s dobrým prístupom k pacientovi, najlepšie čerstvé skúsenosti z nedávnej doby u nejakého gastroentológa.
A tiež, aby má to nič nestálo €.

Ďakujem

ofelia

mňa by tiež zaujímalo, ako modrina vzniká, lebo občas aj mne sa vyhodia a nemám dojem, že sa trieskam o stenu... azda to súvisí s cievkami, alebo niečo s kožným?

ofelia

no zistila som, že je veľmi nabitý, má veľa pacientov a sestrička odporúčala mi aj Gambošovú... tú náhodou asi nik nepozná:D

andy 333

Dobrý deň! Chcem sa opýtať.Pred troma dňami mi vznikli na stehnách a nohách modriny.Nebuchla som sa nikde.Bola som na hematológii a vraveli mi,že sú moje výsledky v krvi všetky v poriadku.Viete mi poradiť,z čoho môžu vzniknúť?Pred tým som taký problém nikdy nemala.Ešte sa chcem opýtať v mene mojej kamarátky.Už 5 mesiacov má problém s trávením.Má denne 3 - 4 hnačky.Od júla berie probiotiká.Na vyšetreniach jej povedali,že má všetky výsledky v poriadku.Ale problém pretrváva naďalej.Chceme sa len opýtať.Asi má poškodenú črevnú mikrofl=oru.Chceme len vedieť,či je možné,aby obnovenie črevnej mikroflóry trvalo tak dlho.Ďakujeme

ofelia

no zistila som, že je veľmi nabitý, má veľa pacientov a sestrička odporúčala mi aj Gambošovú... tú náhodou asi nik nepozná:D