Predčasné menštruácie

Príspevok v téme: Predčasné menštruácie
Magdaa16

Prosím, potrebovala by som poradiť. Mám 41 rokov a minulý mesiac som dostala menzes po 21 dňoch a teraz po 20-tich dňoch. Nachladená nie som, neberiem nejaké zvláštne lieky, ale mám obavy či to nemôže niečo znamenať. Mám totiž gén na rakovinu. Chodím na pravidelné prehliadky ku gynekológovi, ale teraz má až nasledovať ďalšia. Musí to byť niečo vážne alebo to nemusí znamenať nič? Ďakujem za každý názor, skúsenosť a podobne.

nezabudka333

magda, pisem Ti ako som slubila- dosla som pred chvilou od lekara a hovorila som mu o menzes v intervale 21 dni. povedal, ze to spada do normalu, lebo ze on sleduje nejake americke poznatky najnovsie a ze sa dohodli, ze normalny interval je 21-35 dni a vsetko co je v nom je este v normale. skor ma vystrasil tym, ze mam nieco v prsniku a musim ist na mamografiu. najprv ma chceli objednat na december, ale nakoniec to dali na buducu stredu, lebo ze moze ist o tumor. ten moj lekar je taky, ze nic neskryva. to sa mi paci. ale uz dvakrat ma zbytocne vyplasil, ze potrebujem operaciu, takze ho uz beriem s rezervou. ale na mamografiu sa mi extra nechce ist, kedze mam len 34 rokov, ale asi pojdem. nastastie som uz na taketo spravy zvyknuta, raz mi na ORL povedali, ze na 100 % mam nador v hlave, vtedy som sa zrutila. a zase sa pomylili, takze sanca je tu vzdy.

lioness_01

kamoškina maminka má 42 rokov a blbne jej menzes a gynekologička jej povedala, že bohužiaľ, už je v takom veku kedy sa jej to bude stávať častejšie

lioness_01

je to skoro, ale nie je to nereálne. V tomto veku sa už zvykne menštruačný cyklus meniť... bohužiaľ, nie je to nič čo by sa stať nemohlo.

nezabudka333

ahoj, mne sa stalo toto presne min.tyzden, ze menzes uz po 3. tyzdnoch. je to dost vycerpavajuce, taketo straty krvi, som aj malatna z toho. idem zajtra k lekarovi, tak ti napisem, co mi povedal

Magdaa16

Ja viem aký je môj zdravotný stav. Proste sa len pýtam či musím hneď myslieť na najhoršie. Či je nejaká možnosť, že to neznamená nič...Či sa to niekomu už nestalo...

voňavka

Preboha veď maš 41rokov a predsa ty musíš najlepšie vedieť aký je tvoj zdravotný stav ...či tu ma zasadnuť laicke konzilium...