Novinka - farba na vlasy Syoss

jaska

Hm, tak ja mam tmavsie hnede vlasy. Tak ktovie, ci mi to chyti tak bledsie :( Ked tebe na tmavsi blond to chytilo slabsie :( Ale nechytilo to nejako na zlto, ze?
Tie palettky neskutocne vysusuju vlasy! Lenze zase ako jedina znacka maju v ponuke take uplne bleducke, takmer az do biela. Aj ked samozrejme az tak do biela mi to na tmavohnede vlasy nechyti.

lelinka1

Farbu som kupila v hypernove a tam stala 4,50 ak si dobre pamätam, ja som mala troska tmavsi blond tak mi to nechytilo az tak ako na obrazku, ale vytiahlo mi to pekne, a navyse vobec nesusi vlasky, ako palete.

titi...

Ja tu farbu už mám druhýkrát.Najprv som mala tak asi pred piatimi týždnami/tmavohnedu/,minulý týžden som bola u kaderníčky,teraz som si kupila čokoládovohnedu.Treba vedieť,ja už mám šedivé vlasy tiež,nie len pôvodné hnedé.Krásne drží tá farba,bodľa mna ani nezničí vlasy,len ja to potrebujem kvôli tomu šediveniu farbiť tak za mesiac znova prefarbiť.Vyskušala som už viac druhov farieb,no zdá sa mi,tento druh je dobrý výber.To su len vlastné skusenosti.Práve som videla na letáčiku,v Tesce to budu mať tuším od stredy akciový tovar.

jaska

Prosim ta, aku mas svoju povodnu farbu vlasov? A chytilo ti to podobne ako na krabicke?
Ja chcem skusit presne tento isty odtien :) Teraz pouzivam palette, taku peknu bleducku blondavu a rada by som, keby aj tato tak nejak chytala ...

Ma medzitym este niekto nejake novu skusenosti??

lelinka1

ahoj, ja som si ju kupila aj vyskusala, odtien perlovy blond, krasny odtien a vlasky som mala z nej jemne nevysusene, celkom ma prijemne prekvapila, neviem ako ine odtiene ale tento co som mala ja je super.