Sedive vlasy

Príspevok v téme: Sedive vlasy
murko

Ahojte.Mojim problemom je, ze mi nejak skoro zacali sediviet vlasy.Mam len 27 rokov a uz cca 5 rokov si ich musim farbit. Moja povodna farba je tmavohneda.Nie su vsade sedive, ale len na temene hlavy,popripade od spodu. Viem, ze ludia s tmavymi vlasmi maju k tomu skor sklon ako blondaci,ale aj tak. Poznam vela mladych ludi, ktori maju podobni problem.

masti

Ahojte, dovolte aby som sa aj ja zapojila do tejto diskusie:) existuje strasne vela mladych ludi, ktori maju sedivve vlasy a su v pohode, je to dane geneticky a urcite na to posobi aj psychicky stav a stresy, takze kor ci neksor to pride na kazdeho a zavisli len od Teba. Co sa tyka toho Sedivacika, tak osobne s nim nemam skusenosti ale poznam ludi, ktori ho pozuivaju a fakt to pomaha, no musis to uzivat trosku dlhsie, sice neviem kolko ale efekt sa dosatvi a dokonca budes mat vlasy povodnej farby, neviem ako je to mozne, ale je to tak:0

samotqa

No a v com chces poradit? Je to prirodzene. U niekoho to zacne skor u ineho neskor a nekdo ma krasne vlasy az do hrobu aj bez farbenia :))). Mylim, ze ti ostavaju dve moznosti. Bud sa budes farbit dalej alebo budes sivy. Proces sa podla mna zastavit neda. Lebo je prirodzeny. Aj ked som citala niekde aj reklamy na Sedivacik a podobne veci. Ale moc tomu neverim.