Nutkavy pocit mocenia. Prostata?

lisrataeeva

Ja som nedavno zacal pouzivat na BHP prostatu lieky Saw Palmetto - iherb.co Berem to asi dva tyzdne a ucinky citim. Zlepsenie hlavne v podobe odstranenia nutkania na mocenie co ma teda otravovalo najviac.

RNG

Mnoho muzov ma zvacsenu prostatu, ktora potom privre mocovu trubicu a nedovoli mechuru sa poriadne vyorazdnit. Zmensenie prostaty sa da dosiahnut davkami sterolov, najma beta-sitosterolu, 2 x 1 gram denne.

vlasso

mam 16 a mam strasne velky problem s mocenim,prud moca je velmi chaby,strasne to pali a mam nesmierne tlaky v oblickach alebo v tych zadnych partiach,,na mocenie spotrebujem vela energie a snahy,,nevie mi niekto pomoct?

majo1

Dobry den, mam tiez problem s castym mocenim a v poslednej dobe uz aj sexualne nevydrzim dlho. Bol som uz aj u urologa spravil mi vyteri a vraj je vsetko v poriadku. V poslednej dobe sa mi zda, ze ked sa vycuram mam speneny moc. Je to normalne ??

janík

radios1:akupunktúra:tu nejde iba o mechúr ale o oblíčky,sú slabé a preto neovládajú močenie-preliečiť.A čo prostata-nefušuje tiež do toho?

radios1

Tiež mám problémy s močením.Po vyšetrení na CT mi oznámili, že mám tumor na močovom mechúri.Bol som dvakrát v nemocnici na odbere tkaniva zvnútra aj zvonka mechúra.Výsledok bol, ža sú to len zápalové zmeny na mechúri po silnom zápale mechúra.Liečia ma tabletkami, ale môj stav je stále rovnaký: časté močenie, keď si mechúr zmyslí, že chce močiť, tak je to rozkaz na okamžité vybavenie a nedá sa tomu zabrániť.Brucho pod pupkom mám akési tvrdé a na tlak bolestivé.Poradí niekto?

Milos

tiež chodím často močit,pocas mocenia mi to stahuju dake svaly alebo co a je to take prerusovane,par krat sa mí stalo,ze mato zacalo palit v celom mocovode,ked som viac zatlacil...viete mi poradit?

Febo

Ak nemaš pri močení bolesti aj tak to nepodceňuj,zájdi čím skôr za lekárom a daj sa vyšetriť či nemáš zvýšenú hladinu cukru (cukrovka).Norma je od 3.20-6.10