Uzliny

Príspevok v téme: Uzliny
pata

Mam uz asi 3 mesiace zdurene uzliny, nasledne v poslednej dobe aj mandle. Vybrala som 2 antibiotika, kratko po sebe, ktore mi skor prihorsili ako prilepsili. Hrdlo ma neboli pri prehltani, dycha sa mi v pohode, tlak mam dobry, krvne testy ok, teplota ziadna, tak mi niekto prosim poradte ako sa zbavit tych velkych tvrdych sliviek, ktore mam namiesto mandli uz tak dlho. Dakujem.

fflyw

Zdravim, po narocnej turistike ma zacalo boliet pod pazuchami, som najprv myslel ze je to vystipane od potu, cez noc to na pravej strane zmyzlo ale na lavej to ostalo a dost to boli, a mam tam zdurenu uzlinu, vie mi niekto poradit co to je?(muz 24, nadvaha)

janík

akupunktúra:ak máte zdúrené uzliny,dajte si do poriadku pečeň je predráždená(u žien to môže byť aj s antikoncepcie) a uzliny sa ukludnia

pišta

Hamujte, dámy!
Mandle sa nezduria preto, že sú zdurené už predtým : -)
Mandle sú súčasťou vášho (nášho) imunitného systému, ktoré je spravidla (spočiatku) napádaný kdesi inde.
Ak si dáte vybrať ihneď mandle, to "kdesi inde" prevdepodobne ostáva a môže spôsobovať problémy ďalej...

akita

ahoj ja mám ten istý problém, len mňa trápi bolest na ľavej strane krku. Je to už štyri mesiace a tiež mi dvoje antibiotika vôbec nepomohli. Uzliny mám tiež zväčšené, takže asi si dámvybrať madle. Bolí aj teba krk? Kika

lilianna

Ja som deťom na zdurené uzliny na krku prikladala vatu natretu octanovou masťou. Trochu som to nahriala - nesmie to paliť,priložila na uzliny na krku a zabalila do plienky,nechala pôsobiť do rána. Treba to viackrát zopakovať

syma

keď mal môj syn zdurené uzliny na krku, dávala som mu na ne odvar z dubovej kôry, namočila som do odvaru vatu, priložila na uzliny, prekryla starou plienkou a nechala tak celú noc, po týždni mu zmizli, tiež mal krvné testy v poriadku, dubová kôra má protizápalový a sťahujúci účinok ;)