orgazmus a tvrdnutie brucha ....

usiko

tvrdnutie je,ked mas taky tlak v brusku a ked si ho "omaknes" tak je tvrde ako tvoje celo, alebo ako skala...no, skala je tvrdsia, ale vravi sa to tak....

mne sa to prejavovalo tak, ze ked som dlhsie chodila, tak sa mi brusko stiahlo a stvrdlo a akoby mi malo vypadnut...tak som zastavila aby odtvrdlo.....

andeliiiicok

no teda .... dakujem skusim este nejake dni brat toto ale ked nic tak zbehnem do lekarne .... ja inak ani neviem ako sasto mi tvrdne keby mi doktor nepovedal ze mi tvrdne ked mi ho vselijako makosil ... ja som tam prisla s bolestami bruska na pravej strane.Vysvetlil ze tvrdnutie je ked sa mi ,,najezi,,brucho a tak citim ho take stiahnute ...lenze to ja citim aj ked sa stupel toci ze ho mam najezene ... tak neviem ci je to to tvrdnutie alebo nie

usiko

no a este jedna vec, ak by si zacala mat krce v podbrusku alebo slabe alebo akekolvek krvacanie,tak ihned do nemocky, prosim.....

usiko

inak pozeram ten Magnerot 500mg na nete, a 1 tbl obsahuje len 38mg horcika, co je fakt mnozstvo zanedbatelne....ked aj zoberies 4 denne, tak to mas necelych 160 mg, a obycajny horcik ma 250 mg v jednej tablete a beriem dva.....no ale uvidis...osobne si myslim, ze ak ti to nezabtralo za 4 dni, tak uz asi nic...mne ten obycajny horcik na uz druhy den pomohol, tvrdnutie prestalo zazracne,a to som s tym mala problemy od cca 20 tt....keby sa nezlepsovalo,tak vyskusaj....

usiko

nie, myslela som magnezium, horcik v tabletkach, prepac, robim chyby, ked pisem....babo sa neududi, volala som kvoli tomu lekarovi a povedal, ze ono tam nema vzduchovy bublinu, ale dycha cez placentu, takze nie....

andeliiiicok

no ved ani mne to neslo moc do hlavy ked povedala ze sa moze zadusit .... preto sa radsej pytam :) no mne dal na to tvrdnutie doktor Magnerot .... 2 pirule rano a 2 vecer...zatial to beriem len 4 den tak uvidim co a ako ..ak by to bolo stale take iste vyskusam tvoju radu :)a magneziu myslis tu mineralku ze? oki kupim si ju a vyskusam :) dakujem Vam

usiko

andeliicok,
svokru nechaj svokrou. V prvom rade, ak ti tvrdne brucho, kup si magneziu nejake ciste, ja mam od Natures Bounty 250 mg horcik, a kup si k tomu B6 vitamin. Toto ber rano jednu tabletu Horcika a jednu B6, vecer iba jednu horcika......prestane ti tvrdnut brucho...som neverila, toto mi poedal lekar a funguje to.......som mala dva dni take ze po par krokoch mi stvrdlo, musela som sa zastavit a preckat to /cca v 30tt/, ked om zacala toto brat, tak to prestalo a netvrdne mi vobec...az na ten orgazmus, vtedy stvrdne...no,ale co, ked musis tak musis, sex sa neodvazime, tak ja sama sebe len takto......a je to v pohode, ak za tym pockas takych 10 minut v posteli.....

Tvrdnutie brucha dietatku neublizi,ale mohol by sa ti zacat otvarat krcok a mohla by si predcasne porodit...ale zavisi od toho, ako casto tvrdnutie mas....

Takze chod si kupit tem horcik a B6. v lekarni ta budu resviedcat na Mgne B6, ale to je strasne drahe na to, ze v kazdej tablete mas len 100mg horcika....magne ZB6 som brala vted, ked mi brucho tvrdlo...a ono si pokojne tvdlo dalej, pokym som to nevymenila za costy horcik....

AdamKrt

andeliiiicok:

babo je v placente a dycha inak, predsa tam nema vzduch. V minulosti robili zeny na poliach, dokonca aj na poli porodili a vratili sa s dietatom domov. Myslis, ze nemali tvrde brucha ?

Ak nechces ist ku gynekologovi, tak sa opytaj v nejakej online poradni, alebo zavolaj rovno do ordinacie a opytaj sa ho na to. Mas to vybavene za 2 minuty a nemusis tam ani chodit...

andeliiiicok

nie nezakazal.... my sme sa o tom ani nebavili nejak .... bo ked mam orgazmus tak mam tiez brucho tvrde ako skala ... tak ci to nieje to iste alebo podobne ako ked tvrdne ...... svokra povedala ze ak casto tvrdne brucho ze sa moze babo udusit .... je to pravda?