Skonci este skor, ako zacne

Príspevok v téme: Skonci este skor, ako zacne
ottawa

...mam na mysli vztah. Konkretne ten moj. Vlastne vsetky moje "vztahy". Stalo sa mi to uz 4x. Priebeh jr vzdy rovnaky: na zaciatku vzajomne sympatie, postupne zalubovanie sa z jednej strany, potom z druhej strany, pripadne i z oboch stran naraz :-)...potom par mesiacov krasne obdobie, vznasanie sa v oblakoch... a potom prislo krute pristatie - rozchod, iniciovany nie z mojej strany. Par mesiacov je konkretne v mojom pripade 3,2,4 a 4 mesiace. Cize, myslim, ze dotycni este ani nemali sancu spoznat ma poriadne a uz vedeli, ze so mnou byt nechcu...

...to vazne nie je na mne nic, co by niekoho mohlo zaujat,...nieco, co by sa niekomu mohlo pacit,... nieco, kvoli comu by ma niekto mohol mat rad???

Dva rozchody z tych styroch ma ani moc nemrzeli, po case som musela uznat, ze by to aj tak nemalo zmysel, ale tie posledne dva mi zlomili srdce, ...dala som do toho vsetko a aj tak to nestacilo.....nemam chut sa uz do nicoho pustat.....

dixi-baba

a kolko mas rokov? niekedy clovek toho praveho hlada naozaj dlho. styri rozchody, to este nie je nic strasne. aspon mas skusenosti s muzmi, kazdy je iny. nie je vzdy dobre zakotvit hned u toho prveho.ked sa viackrat zalubis a potom znova, aspon raz, ked uz budes mat deti a nahodou sa znova do niekoho zalubis, budes vediet, ze take sa stava a ze to nie je osudovy vztah,kvoli ktoremu sa treba rozviezt. ze laska casom proste vyprcha. bolo by dobre otvorene sa tych muzov spyta preco sa s tebou rozisli. iba tak zistis, co im na tebe prekazalo.