Skonci este skor, ako zacne

Príspevok v téme: Skonci este skor, ako zacne
ottawa

...mam na mysli vztah. Konkretne ten moj. Vlastne vsetky moje "vztahy". Stalo sa mi to uz 4x. Priebeh jr vzdy rovnaky: na zaciatku vzajomne sympatie, postupne zalubovanie sa z jednej strany, potom z druhej strany, pripadne i z oboch stran naraz :-)...potom par mesiacov krasne obdobie, vznasanie sa v oblakoch... a potom prislo krute pristatie - rozchod, iniciovany nie z mojej strany. Par mesiacov je konkretne v mojom pripade 3,2,4 a 4 mesiace. Cize, myslim, ze dotycni este ani nemali sancu spoznat ma poriadne a uz vedeli, ze so mnou byt nechcu...

...to vazne nie je na mne nic, co by niekoho mohlo zaujat,...nieco, co by sa niekomu mohlo pacit,... nieco, kvoli comu by ma niekto mohol mat rad???

Dva rozchody z tych styroch ma ani moc nemrzeli, po case som musela uznat, ze by to aj tak nemalo zmysel, ale tie posledne dva mi zlomili srdce, ...dala som do toho vsetko a aj tak to nestacilo.....nemam chut sa uz do nicoho pustat.....

ottawa

JEANNY
Pekne, ze ratas, ze tak ako to bolo doteraz, to bude aj nadalej, ale podla mna je to blbost, ze takto rozmyslas......ak teda ratam o 18, tak ja som bola sama skoro 9 rokov a potom sa to zacalo :-), aj ked teda zatial to nebolo nic moc :-D......ja verim tomu, ze vsetko pride v ten spravny cas, cize nic sa neboj.....:-)

ottawa

JEANNY
Myslela som to v dobrom- si vo veku, ked mas este velku sancu najst si niekoho "normalneho" :-), kdezto v 29 je uz vyber znacne obmedzeny :-D......a preco by si mala byt sama aj o 5-6 rokov???...nebud pesimista! :-)

jeanny

no vdaka za podporu :) lenze ak uz som sama tak dlho, tych 5-6 rokov to zrejme este potiahnem :) a to ubehne ani neviem ako, ved predchvilou som mala 18.