téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

xyzz

haha alchamilka si to vystihla s tými trhmi =D jedine mrkva aj to ju najprv kúpili v kauflande a potom predávajú na trhu =D

watermelon

ja viem alchamilka, len som ti pisala, pravdepodobnost preco ti to nechuti. na slovensku nenajdes take trhy, to je jasne, treba sa pokusat vystacit s tym, co clovek ma, hm co sa da robit.

alchamilka

dakujem pekne :) no ale tu ísť na trh nemôžem pravidelne mi tu trhy nemáme :/ možno taký maličky kde akurát je mrkva

watermelon

alchamilka: exoticke ovocie ti pravdepodobne nechuti, lebo to co sa dovaza na Slovensko je hnus - casto. Keby si jedla to ozajstne prave zrele exot. ovocie, chutilo by ti, aspon nieco z toho. Papaju ani ja velmi nemusim, ale semtam si dam. Manga na slovensku su hnus, neporovnatelne z ozajstnymi mangami. Vlastne takto, aj tu najdes take manga v obchodoch. Preto chodim na trh a kupujem manga, ktore su 4 razy tak drahe, ale aj chutia 100krat tolko. Ja dam za kilo mang 6 az 8 eur (to su vlastne 2 manga), aj tu sa da kupit kilo mang za 1,50 ale to sa neda porovnat - i ked je to vzdy lepsie ako na slovensku.
Nenajdes jedneho odbornika na vitarianstvo, ktory by ti povedal, ze lieky su dobra vec. Samozrejme, ze sama od seba nevysadzuj radsej ziadne zivotne dolezite lieky. Stitna zlaza sa ti moze na vitariastve napravit. Pozri na fore 30bananasaday - tam je kopec takych, co mali so stitnou zlazou problemy, tak si precitaj, ako to riesili, co robili, ci sa vyliecili. Na tom fore je obrovske mnozstvo info, len si nad to treba sadnut.
Ak jes naozaj dostatok ovocia a si i napriek tomu unavena, tak je to detox. Celkovo kym sa budes cistit, budes byvat unavena, to je normalne. Hlavne jedz toho ovocia vela.

alchamilka

jablko to nie :) ale je fajn inak dnes som to nevydržala ale stále skúšam ísť dalej inak bola som si kupit knihu o Helmuata Wandmaker CO Vám doktori nereknou a musim povedať že je skveláááá už sa teším ked ju celú prečítam skvelý tip watermelon a watermelon tu sa veľa hovorí o liekoch ja beriem lieky na zniženú funkciu štítnej žľazy je to zlé? alebo prečo píše že lieky sú zlé je pravda že je to svinstvo ale aj takéto lieky , ktoré sú naozaj potrebné?