Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

Fleppo17

No hlavne to ma niekolko poschodi takze nie je tam ani taka fullka ked je tam aj viacej ludi. To sa mi paci tiez celkom. A okrem toho tuto v Golem Relaxx Clube maju mrte strojov takze tiez nikdy nenastane situacia zeby treba dlhsie cakat na stroj.. Za mna spoko

Lemona

To fitko a cela budova je ozaj na dobrom mieste. Tak uz len vsetko funguje tak ako ma. Vernostny program maju fajn ale aj mili pristup a super trenerov :))

frakihi

Golemaci vzdy maju pekne vymysleny vernostny program. Takze ocakavam ze to bude malinko pomenete. Idem tam o 17 tak potom budem mudrejsi ze co a ako...

silvika11

Tak to je great news :D Presklenna budova ma nieco do seba veru! :D A aj sa tam nieco pomenilo? Okrem samozrejme novych majitelov :)

Fleppo17

Hej hej je fajn. Rozloha a vybavenie musi byt! Ja si vzdy davam na zrelaxovanie na zaver rychly wellnessik a doma som ako znovuzrodeny :D

frakihi

Relaxx Club je jednoznacne the best fitko. Jeho rozloha je brutalna a ma este aj super lokalitu. Som ich staly clen a tesi ma ze je to opat spustene. Ak by tam bolo nieco ine tak by to bola velka skoda.

Lemona

@silvika11 Take zelene baloniky mali polepene po sklach co? :)) S takou babou, ktora sa uz nejaky ten cas venuje cviceniu :))

Fleppo17

Ja som chodil do Relaxxu milion rokov teraz tam bol mensi problem tak som chodil do Eurovea Golemu ale teraz som si uz opat zakupil permanentku v Relaxxe co uz ma tiez Golem. Vyhovuje mi poloha fitka kedze robim v tatra banke na centrale, parkovisko ale hlavne vybava fitka.

silvika11

Prosim vas ktori ste chodili do Relaxxu pri Auparku ako to tam momentalne vyzera? V maji to maju spustat tak kto ma nejake info tak kludne povedzte:)

lenkia

Tych fitness v BA je velmi vela www.azet.sk , ale treba si vybrat to co mas najblizsie, pripadne pozri ich stranky, niekedy su rozne akcie, predsa len je to cenovo narocne, takisto kukni, kto ponuka ake sluzby este tipu aerobic, fitlopty a ine a tiez aka je miestnost, kde sa to vykonava, lebo cim mensia tym horsie :)