Fitness centrum BA

Príspevok v téme: Fitness centrum BA
fitness zena

Chcela by som znova začat chodit si troska "zacvicit" - uvolnit telo, ale kde? Ked som byvala v inom meste, mala som jedno oblubene centrum. Ale teraz nemam predstavu, kde by som isla. Je ich tolko vela.. Hladam nieco intimne, kde chodi menej ludi, kde budem mat svoje sukromie a tiež také, kde sa nechodia velmi vysportovani chlapi, citila by som sa velmi zle s mojou postavou vedla nich :) Za kazdu radu budem rada

alanina

no mohla by si to vyzistiť :) minimálne ja by som ti bola vďačná lebo nerada by som hneď kupovala členské na rok keď vlastne neviem ako to tam funguje a či mi to tam bude vyhovovať. týmto by aspoň ukázali, že sa neboja, že by niekto po tom mesiaci odišiel lebo sa mu tam bude páčiť

bubina

Mne zase kamoška spomínala, že ona tam má nejaké skúšobné členské na mesiac čo majú pre nových klientov. Ale neviem koľko za to dala. O tom náhodou nikto nič neviete? Alebo ja sa jej ešte spýtam a dám vedieť ako to teda ak máte záujem

frakihi

@alanina No je to tam teraz tak, ze sa da na rok iba. Ale zase je to s tym, ze potom po roku musis zase dat na obnovenie suhlas, ze sa ti to neobnovi automaticky

alanina

no vidím, že ste tam už boli niektorí pozrieť tak sa chcem spýtať ako to tam majú s členským..dá sa tam kúpiť aj na mesiac či iba na rok?

Lemona

@Fleppo17 A ako to tam funguje? Dajme tomu s tym aerobicom, cvici sa to kazdy den a ja pridem kedy chcem respektive potrebujem alebo je to rozdelne na nejake dni

Fleppo17

@Lemona Moja priatelka tam tiez ide od buduceho tyzdna cvicit a chcela aj nejake to skupinove cvicenie vyskusat lebo kamoska ju nahovorila a oni tam idu na aerobic ale spominala, ze tam mali na vyber aj spinning a taketo veci viac na baby zamerane takze je tam aj taka moznost

frakihi

@Lemona Hej bol som to tam mrknut a vsetko bolo super presne tak ako som od nich ocakaval. Uplne presne ti asi nepoviem ako to tam maju co sa tyka tych skupinovych cviceni ale viem, ze tam maju na to vyhradene styri vacsie saly takze tam bude tiez toho dost na vyber si myslim. Skus si to aj na nete pozriet

Lemona

@petra22 No znie to dobre a podla adresy by som tiez mala celkom blizko ale neviem ci by mi vyhovovala cvicit iba takto skupinovo :/ Chcela by som to aj trosku striedat. @frakihi Ty si tam vcera bol? Nevies ako to tam je co sa tyka aj tohto skupinoveho cvicenia?

petra22

ahoj, odporucam JoyZone v Petrzalke, maju tam len skupinove cvicenia, ale su vedene kvalitnymi trenermi a maju dost siroky vyber, urcite si najdes nieco co sa ti bude pacit. Je to tam cele take rodinne, prijemne pristup je uplne skvely ;)