VS medzinarodnych a verejnych vztahu -prijimacky

skolacka

cudzi jazyk si si mala zapisat do indexu uz hned anglinu a ten ktory si si vybrala (fJ, RJ) .. a v maise tiez si zaciarknes ten ktorý si si zapisala do indexu. Co sa tyka Prahy nepozeraj do maisu, na stranke skoly je cely harmonogram.. neviem kt. si odbor ale napr. BC verejna sprava ma od 10.2 -12.2 .. A anoo, prednasky su povinee, ale nemusis vraj ist cez ten "zajazd" ale mozes si najst aj ine ubytovanie .. a poplatok platim dnes, stale nemam cestu okolo banky..

gigi27

Ahojte. Nie, este neviem nic o skupinach, ale nebola som na riadnom zapise, ale o dva dni skor, lebo som vtedy nemohla - tak mi mozno nieco uslo. Na AIS som si nasla nejaky harmonogram, a tam su terminy vyjazdov na prednasky do Prahy pre konzultačny institut v Bratislave. To akoze v ramci studia je povinne ist aj do Prahy? Uslo mi nieco? a este dve otazocky - zahlasovali ste si cudzi jazyk cez AIS? Zaplatili ste uz poplatok???? Dakujem:)

skolacka

prvacky, ktore ste robili rozradovaci test na vyp. techniku--- uz mate vysledky a viete v ktorej skupine sa nachadzate ??

Kristina119

baby ahojte:) Tak vzali vas? Mňa áno... môžte mi napísať na mail kristina119@post.sk ak by ste chceli:))

skolacka

Tiež som zistila, že som stresovala zbytočne .. vysledky sa mam dozvediet tiez dnes (ak mi zo studijneho poslu ten kod - pisala som im mail hned v sobotu). Pytali sa len take zo zivota (kde pracujem, preco chcem na ich skole studovat a ze co sa stalo 10r. spat v tento den -9.9. Som povedala ze utok na dvojicky, ale ked som potom rozmyslala tak som povedala kravinu, lebo utok na dvojicky bol pred 9 rokmi, nie?? Neviem ako to dopadne, uvidime v priebehu dna :), alebo :( ?

gigi27

Ahoj. Ja som posielala elektronicku prihlasku a ten kod mi poslalo do mailu na mailovu adresu ktoru som tam zadala. Pomocou toho kodu a hesla, ktore mi poslali, som sa prihlasovala aj do AIS (link maju na svojej stranke). Ale nam tam hovorili, ze ked nevieme to cislo, mame im napisat a oni ho poslu. A ako si pochodila? Co sa vas pytali? Ja som zistila, ze som stresovala uuuuuplne zbytocne. Prijali ta? Ja sa dozviem vysledky zajtra...

skolacka

Prosim, ak tu budes, povedz mi prosim ta odkial mas ten kod pod kt. si najdes ze ci si prijata.. ja ziadny kod nemam :(