pro-ana hudba

ppp

Ahojte. Neviete mi, prosím, poradiť nejakú psychiatričku, psychologičku v BA, ktorá sa zaoberá poruchami príjmu potravy a hradí ju poisťovňa Apollo? Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

alusinka

jo, ale nikto kto ma aspon stipku zdraveho rozumu, nedojde na forum o zdravi, a nebude sa pytat na nieco, co sa zdravia vooobec, ale voobec netyka...

Tot moj skromny nazor..

rozhodnuta

betka súhlasim s tebu chodi tu vela báb ani nevieme a chcu byt stále anorexicky a vypisuju bud že su hrdé na svoje kosti alebo ze su s 30kilami tucne aj také su tu temy len ich t co chcu sa liecit ignoiruju zalezi od tooh kto je ako n tom tak ake temy hlada...

treba sa tuna aj kus porozhliadnut a ptom vypravat baby

alusinka

betka_xxx
Toto forum je o tom, aby sa tu chodili dievcata vykecat, aby im to ulahcilo boj s touto hnusnou chorobou...
A temy ktore si menovala typu: Som anorekticka, a som na to hrda... resp. ja sa z anorexie nechcem dostat su podla mojho nazoru nepatria, tak ako ta, ktoru si zalozila ty... a btw. toto forum je o pomoci tak sa aj kebyze je tu taka tema, sme tu od toho, aby sme tym dievcatam pomohli "spamatat sa"...
a tema: Pro-ana hudba mi pride ako propagacia anorexie...

A co sa tyka tej inteligencie - ja sice nemam anorexiu, ale 7 rokov som den co den vracala, a nie preto, zeby som bola nejako "retardovana" alebo co...

Ale budis.. niektorym ludom proste nedokazes nieco vysvetlit, nakolko to chapat ani nechcu...

Pekny den zelam

lioness_01

a k tvojmu hlúpemu výroku, verím, že hlúpemu len kvôli nedostatku informácii a skúsenosti - "ale ja za nikoho nezodpovedam,kazdy ma svoju hlavu"

anorexia je choroba, ktorá nevzniká z toho, že by dotyčná niečo nedomyslela, nepremyslela, alebo nemala hlavu. anorexiu môže dostať aj veľmi inteligentná osoba, to nesúvisí s inteligenciou

lioness_01

betka, nie, nie je... anorexia je trošku zložetejší proces, ako len "cítiť sa tučná" a z trucu nejesť dva dni