Moj muž si ma nevie zastat

Príspevok v téme: Moj muž si ma nevie zastat
JOY

NO ako začat tento problem ani sama neviem či mam rozoberat ked sama nemam chut dakedy nanič len preto že ma svokra nenavidi...len preto že tiež nedokažem byt ticho mam zlu povahu len preto že viem aka je ...lebo sa nesprava ku nikomu dobre každeho vie len sudit !A najhoršie je že si ma nema ani kto ZASTAT nevie nikto pochodpit.....ANI Muž čo ma somnou dieta ,zastava si len ju !!!!!

kolotoce

niektoré nevesty robia pred mužmi zo seba strašné chuderky, sa len sťažujú vyplakávajú večne mužovi, nútia ich, aby za nich riešili kadejaké ženské pletky a výsledok je ochladenie vzťahov v rodine; múdra žena si s tým vie poradiť sama bez toho, aby stavala chlapa medzi dva mlynské kamene, dve najdôležitejšie ženy vo svojom živote ;tým ho staviate do veľmi nepríjemnej situácie

Numa

Nic si z toho nerob. Ked muza postavis pred mamicku je z neho maly posraty chlapec a neni schopny artikulovat. Moj je tiez taky...nic nemoze povedat..lebo by sa mamicka hnevala..aj ked je to len stara krava, co kazdemu diriguje zivot. Podla nej su vsetci sprosty a len ona vsetko robi dobre,tak ju mas na slovo posluchat a ked prejavis vlastny nazor alebo nedajboze chces nieco "po svojom" si neslusna,drza a nevazis si ju...juuj hrozne. Bez svokier by sa zilo lahsie...

uhlie

No a preco by sa ta mal muz zastavat? Co si nemluvna, ze ma na teba stale davat pozor, aby ti niekto nahodou neublizil?

Pochopenie

Hlboko sa zamyslite!!!!!!
Ku starším máme mať úctu !
Ženy sú veľmi urážlivé !, keby chlapi boli tak urážlivý tak by bola vo svete všade vojna!
Uvedomte si ,že ani svokrovcov celkom dobre nevychovali! A máme hneď dva problémy.
urážlivá s iným phľadom nevesta a svokra , ktorá očakáva viac ako robíte!
A teraz treba rozriešiť ako ďalej. A tú platí, Mudejší utúpi!!!!!!!
A ste mudrejšia ? pochopíte že svokra má tiež nesplnené túžby a čaká od Vás viac pochopenia ako od syna-nezabudajte na to , že aj Vám život prejde s nsplenými túžbami ce prsty.

alusinka

U nas je to podobne. Moja svokra nema rada nikoho, ani svojho syna, takze logicky nema rada ani mna... Je to iba jedna velka pretvarka. Ked nieco potrebuje je mila, zlata, zniesla by ti modre z neba, ale inak je uplne sebecka a casto mam pocit, ze je zla "od prirody" ...
Milion krat som kvoli nej plakala, ale moj priatel nikdy nesiel za nou aby jej povedal nech sa spamata... Dozvedala som sa od tretich osob o sebe, ze som ju chcela podrezat, alebo ze som "promenadovala" pred jej muzom naha a podobne kecy....
Raz uz moj chlap nevydrzal, a povedal jej do oci ze nieco nieje v poriadku. A moja draha svokra nas vyhodila z bytu (tehda sme este byvali s nimi), zacala plakat, ze umiera, ze ma slabe srdce, ze nema co jest, ked u nich byvam, ze ich vyzieram a neviem co (pritom sme si vsetko s mojim drahym kupovali sami!) a potom co na nas perfektne zahrala srdcovy zachvat (do nemocnice nechcela ist, zrejme by ju prekukli;)) sme zbalili kufre a odstahovali sa...

Dneska nieje ina... Len som sa naucila ju ignorovat, a je mi konecne fajn...Ked ju vidim usmievam sa, tvarim sa, ako ju strasne lubim, a pritom ratam sekundy, kedy ju znova neuvidim...

Takze moja pekna, neodsudzuj svojho chlapa, ze si ta nevie zastat, zrejme to robi preto, lebo ju pozna lepsie ako ty, a vie, ze by to dopadlo nie moc dobre ;)) A urcite to robi hlavne kvoli tebe ;)

Drzim palce

Anita11

Nemyslím si, že je správne radiť, že má nadávať na svokru, alebo byť sarkastická. Kto vie, čo by tu napísala o nej svokra. Toto je len jeden pohľad.
JOY - niekedy je mlčanie zlato a hovorenie len striebro. Píšeš, že sa ťa nemá kto zastať a nikto ťa nechápe. Keď nikto, to znamená, že nie len manžel. Skús trocha porozmýšľať, či aj tie tvoje reakcie sú ozaj správne. Ja tiež nepatrím medzi tých, čo sa neohlásia a nechajú sa bezhlavo urážať, ale je doležité, čo na to povieme, kedy a ako.
Treba použiť slabý hlas, ale silné argumenty a vyberať slová, ktoré sice teba budú brániť, ale nebudú urážať toho druhého. Potom možno nájdeš aj pochopenie u iných, a s tým aj zastanie sa.

lost

Niekedy sa treba spolahnut len na vlastne sily..... a zastat seba sameho... ak je to svokra, pointa je podla mna taka, ze neprejavovat strach.. proste ako ked je zurivy pes oproti a ide zautocit.. neotocit sa ale ist oproti (ako keby na drzovku - ale to je len prejavenie NEstrachu a SILY)...
Teda ja takto riesim s hocikym.. rodina-nerodina... nedovolil by som im zacinat si na mna :)
ale NIKDY nie vulgarne a NIKDY nie fyzicky.. vsetko s EXTREMNE chladnou hlavou a s co najostrejsim sakrazmom.. to polozi takmer urcite kazdeho "oponenta" :)

wowo1

tak veselo nadavaj na svokru aj v jeho pritomnosti , kludne mu hovor ako je jeho matka blba a ci to nevidi.a ci je tak blby po nej.Mozno s toho bude velka hadka ,ale mozno sa trochu spamata. mozno je moc rozmznany.

Lills

Ja neviem, pride mi to take jednostranne. Jasne, ze muz si bude zastavat svoju mamu, aj moj to tak robi a mne to pride normalne ja to od neho ani neziadam pokial sa jedna o blbosti a nie o nejake zavazne veci. Ked sa mi fakt krivdi, tak sa ma zastane.