Necha ma koli postave?

anonymka150

a horsie je ze nemam pevnu volu, musim ju mat a potom to bude dobre, samu seba neviem presvedcit. A čo sa týka športu v tom ani problem nebude

zuzic

anonymka da sa schudnut aj doma. len to chce priserne vela snahy a trpezlivosti. ale da sa aj ja som si myslela najskor ze sa neda ale da.
a tak ze vyjst si spolu na bicykel, korcule, na vylet a tak..aj chodza pomaha a lahsie sa chudne ked mas s kym sportovat v ramci zabavy a ani si neuvedomis

anonymka150

no tancujem zumbu to velmi pomaha podla mna, ale nebyvame spolu este takze nevarime spolu. a chce mi pomoct, a ide o to ze u nas doma sa ani neda schudnut este byvam u rodicov a mam iba skoro 19 rokov

sophi.

Pises, ze sama nie si so svojou postavou spokojna, ale schudnut udajne nedokazes.. tak nech ti pomoze on ked aj on by bol radsej, keby si bola trochu stihlejsia.. Varte si spolu zdravsie jedla, chodte sa spolu bicyklovat alebo nejake ine aktivity.. a neverim, ze ked upravis stravu, nebudes sa prejedat a pridas k tomu pohyb, ze pomalicky vaha nebude ubudat..

anonymka150

vies mam 167 kil a mam teraz 74 kil...a predtym moj priatel nemal take baby ako som ja , ja som prva co ma taku trosku pri sebe a uz chodime spolu 11 mesiacov a mozno nebol nato pripraveny a preto chce aby som schudla